20 C
Tirana
14:54 05/12/2020

B

4050 POSTIME0 KOMENTET

Jozefina Topalli tregon raportin me ish-liderin e PD-së: Me Berishën kam një…

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka lancuar partinë e saj “Lëvizja për ndryshim”, me të cilën pritet që të garojë në zgjedhjet e 25 prillit. Në...

“Baba është jashtë loje, se bën tifo për Dinamon, e mori lumi”/ Greg Rama reagon ndaj koreve “Rama ik!”: S’më vjen mirë por…

Në një lidhje telefonike në emisionin 'Paso', djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama duke folur për derbin Tirana-Partizani ka rrëfyer tre arsye se...

Koronavirusi/Bill Gates: 5 muajt e ardhshëm do të jenë të frikshëm nëse…

Manjati Bill Gates duke folur mbi përballimin e pandemisë së koronavirusit në Amerikë. Gates ka paralajmëruar se 5 muajt e ardhshëm do të jenë mjaft...

Vaksina ndaj Covidit/OBSH ngre shqetësimin: Ekziston një perceptim në rritje se…

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka paralajmëruar njerëzit që të mos vetëkënaqen me faktin se është shpikur vaksina kundër Covid-19. Ditën e sotme, Drejtori i...

Derbi i kryeqytetit/ Tirana-Partizani mbyllet në barazim 0-0

Derbi i kryeqytetit midis Tiranës dhe Partizanit ka përfunduar në barazim pa gola. Bardheblutë e Nevil Dedes, ishin më kërkues edhe prej faktit që u...

Përfundon presidenca e Shqipërisë/Rama: Drejtimi i OSBE-së, mision i përmbushur!

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar një mision të përmbushur presidencën e OSBE-së nën drejtimin e Shqipërisë përgjatë vitit 2020. Rama ka shpërndarë disa në...

Arben Malaj ‘shpërthen’ ndaj socialistëve: Lëreni Marko Bellon të prehet i qetë! Kurrë mos u ngopshi

Ish-deputeti i Partisë socialiste Arben Malaj ka reaguar ndaj mesazheve të ngushëllimeve të socialistëve në rrjetet sociale për ndarjen nga jeta të mikut të...

KQZ: Emigrantët do të votojnë me postë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve kërkon që emigrantët të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit përmes postës. Në një raport, grupi i punës në KQZ...

Gazment Bardhi nxjerr videon e Ramës: Gënjen sa herë hap gojën

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka akuzuar Ramën se gënjen sa herë iu flet shqiptarëve. Përmes një videoje, Bardhi tregon se si...

Palmer: SHBA shpreson që BE të hapë Konferencën Ndërqeveritare për Shqipërinë

Shtetet e Bashkuara shpresojnë që Konferenca Ndërqeveritare mes Shqipërisë dhe BE-së të organizohet para fundit të presidencës gjermane të Bashkimit Evropian. Zëvendës Ndihmës Sekretari...

TOP AUTHORS

13 POSTIME0 KOMENTET
4050 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
1513 POSTIME0 KOMENTET
3705 POSTIME0 KOMENTET
3104 POSTIME0 KOMENTET
3475 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
939 POSTIME0 KOMENTET
2252 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Arrestohen tre shqiptarë, transportonin 275 kg drogë 

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë Italiane, pasi akuzohen se trafikonin lëndë narkotike.Siç shkruajnë mediat italiane operacioni i policisë në Rimini të...

Kërkoi bojkotimin e “Zonë e lirë”, Rovena Stefa flet sërish për Çanin

Rovena Stefa pak kohë më parë kërkoi publikisht që kolegët e saj, apo çdo personazh, të bojkotonte emisionin e Arjan Çanit, “Zonë e lirë”....

Java që vjen nis me shira të dendur, ja çfarë pritet

Shira të fuqishëm do të shoqërojnë javën e ardhshme në pjesën jug-perëndimore të vendit. Reshjet do të jenë të dendura gjatë natës kryesisht në trekëndëshin...

Rama: Rrugës për në SHBA për të sjellë sa më parë vaksinën kundër koronavirusit

Kryeministri Edi Rama është nisur drejt SHBA. Siç bën me dije kryeministri, vizita e tij drejt SHBA bëhet për të siguruar vaksinën kundër koronavirusit. "Sigurimi...