14 C
Tirana
15:39 15/04/2021
Kreu Show-Bizz

Show-Bizz

“Thashë wow”, I dashuri i Dojna Memës rrëfen takimin e tyre të parë dhe i thotë të gjitha!

Në fund të muajit dhjetor artisti Vlashent Sata bëri publike lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë me moderatoren Dojna Mema. Çifti prej disa vitesh ishin...

(VIDEO) “Kam akoma ndjenja për ty” dalin pamjet e Sindit dhe Muratit në prapaskenë

Sindi dhe Murati janë dy nga personazhet në “Për’puthen” të cilët kanë pasur shumë takime mes tyre dhe të gjithë fansat dhe publiku i...

E dënuar me 6 vite burg/ Vajza i uron datëlindjen Fjolla Morinës: Shembulli im…

Fjolla Morina u komentua gjatë pasi pranoi publikisht lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin kosovar, me të cilin u kap nga policia në...

Pa shumë ‘zhurmë’, këngëtarja e njohur shqiptare ka bërë me shtëpi 12 familje në nevojë

Adelina Ismajli është një nga femrat më të komentuara dhe më të suksesshme shqiptare. Prej vitesh ajo është pjesë e artit shqiptar, duke dhënë...

(PAMJET) Tronditet komisioni në mbledhjen e parlamentit, deputeti harron padashur kamerën ndezur dhe filmohet nudo

Një incident aspak i këndshëm ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në nisje të një komisioni parlamentar, ku njëri nga deputetët ka hapur padashur kamerën...

“Rojet kontrollonin nëse isha gjallë”, Justin Bieber flet për varësinë ndaj drogës

Justin Bieber është një nga artistët më të famshëm dhe më të sukseshëm në mbarë botën. Edhe pse në një moshë shumë të vogël,...

“U del përballë të gjithëve nëse unë të them po?”, policia mbërrin në emisionin e Arbana Osmanit dhe nuk dihet çfarë ka ndodhur

Puntata e radhës e “Dua të të bëj të lumtur” në ekranin e “Top Channel” duket se do t’i mbërthejë të gjithë përpara ekranit...

“Do të sjell diçka të re”/ Nuk është më pjesë e ekranit, Nevina Shtylla i futet biznesit

Nevina Shtylla është një nga vajzat më simpatike të showbizzit shqiptar. Ajo nuk është më pjesë e ‘E Diell’ këtë sezon dhe i ka...

Shtatzënë për herë të dytë?! Loredana rrit akoma më tepër dyshimet me pamjet

Reperja shqiptare Loredana është në kulmin e karrierës së saj, të cilën po e zhvillon jashtë vendit, ku është kthyer në një nga artistet...

A flasin me njëra tjetrën?! Fifi tregon gjithçka për marrëdhënien e saj me Luana Vjollcën

Këngëtarja shqiptare Filloreta Raçi, e njohur në botën e muzikës si Fifi ka qenë në fokus të mediave rozë këtë periudhë. Pas ndarjes nga...

(FOTO) Kourtney Kardashian ‘nxeh’ Instagramin me pamjet e zhveshur

Ylli i familjes Kardashian, Kourtney Kardashian ka qenë në fokus të mediave rozë këtë periudhë për shkak të marrëdhënies së saj me ish partnerin...

Test psikologjik/ Zgjidh një qen dhe zbulo më shumë rreth vetes

Numri 1 Kjo zgjedhje tregon se gjithmonë mbroni të dashurit tuaj. Jeni gjithmonë më shumë se gati për të ndihmuar miqtë dhe familjen tuaj. Ata...
- Advertisment -

Më të fundit