15 C
Tirana
16:54 15/04/2021
Etiketimet Abuzim

Tag: Abuzim

Tronditëse! Abuzonte seksualisht me djem të mitur dhe u linte shenja në trup, arrestohet 44-vjeçari

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Rusi, ku një 44-vjeçar dyshohet se ka abuzuar seksualisht me djem të rinj dhe u ka vendosur simbole...

“Do vras veten nëse nuk kalon natën me mua”/ Kjo është 26-vjeçarja që abuzoi seksualisht me vajzën e mitur

Kjo është fotoja e Anxhela Shulit, vajzës 26-vjeçare nga Gramshi, e cila u arrestua me akuzën “Kryerje e marrëdhënies seksuale ose homoseksuale me të...

E rëndë në Ksamil/ Njerku abuzon me 14-vjeçaren, vihet në pranga

Një 40-vjeçar i arrestuar një javë më parë nga policia ka abuzuar seksualist me vajzën e partneres së tij, vetëm 14 vjeç. Sipas News 24...

(EMRI) Abuzoi seksualisht me të miturën 4 vite më parë, arrestohet në Durrës 23-vjeçari korçar

Policia e Durrësit ka ndaluar një 23-vjeçar nga Korça, i shpallur në kërkim dhe i dënuar me burg për veprën penale të “Marrëdhënie seksuale...

(EMRI-FOTO) Krime seksuale dhe pornografi me fëmijë, ky është 42-vjeçar shqiptar mes më të kërkuarve në Evropë

EUROPOL-i ka publikuar fotot e disa personave, të cilët akuzohet se janë të përfshirë në krime të ndryshme seksuale dhe pornografi me fëmijë dhe...

E tmerrshme në Bulqizë, arrestohet një 53-vjeçar pasi ngacmoi seksualisht një 14-vjeçare

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë herë në qytetin e Bulqizës, ku një burrë akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të...

23-vjeçarja rrënqeth me historinë e saj/ U përdhunua nga i vëllai për një dekadë rresht

Një abuzim i rëndë ka tronditur opinionin publik. Një vajzë 23-vjeçare, Sofia, ka treguar se si vëllai i saj, 6 vite më i madh, ka...

Durrës/ Arrestohet 51-vjeçari, akuzohet për veprime të turpshme me një 8-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku një 51-vjeçar është denoncuar, për vepra të turpshme me një vajzë 8-vjeçare. Denoncimi është bërë nga...

Përdhunonte që prej moshës 10 vjeçare vajzën e bashkëjetueses, merret vendimi për ‘monstrën’ 39 vjeçar

Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 39 vjeçarin, i cili akuzohet se abuzoi seksualisht me vajzën e bashkëjetueses...

Tjetër skandal/ 43 vjeçari i ngacmonte vajzën 17 vjeçare, i ati e bën për spital

Policia e Lushnjes ka arrestuar 54 vjeçarin me inicialet XH.B, pasi ka goditur me grushte shtetasin N. Ç., 43 vjeç. Sipas informacioneve, N.Ç ngacmonte vajzën...
- Advertisment -

Most Read