15 C
Tirana
16:27 15/04/2021
Etiketimet COVID19

Tag: COVID19

OBSH-ja hedh poshtë hipotezën e krijimit të COVID-19 në laborator

Një studim i përbashkët i OBSH-së dhe Kinës në lidhje me origjinën e COVID-19 thotë se transmetimi i virusit nga lakuriqët e natës tek...

Shifrat nuk njohin ulje, mbi 1 mijë të infektuar në Shqipëri në 24 orët e fundit

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3994 testime, 740 të shëruar, 1152 raste të reja dhe 12 humbje jetë në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Covid-19/ Kosova regjistron 560 raste pozitive dhe 14 viktima në 24 orët e fundit

Kosova ka regjistruar në 24 orët e fundit 560 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 1620 testime të kryera gjithsej. Po ashtu, kanë humbur...

A kanë imunitet ndaj Covid-19 personat që pinë duhan? Ja si përgjigjet mjekja e njohur…

Mjekja e njohur Entela Kolovani, e ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24”, e pyetur nëse personat që pijnë duhan kanë më shumë...

16 viktima / Ja sa të prekur me Covid-19 u regjistruan në Shqipëri në 24 orët e fundit

Numri i viktimave në vendin tonë si pasojë e Koronavirusit vijon të jetë i lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 16...

7 milion lekë gjobë / I infektuar me Covid-19 tentoi të kalonte kufirin me Greqinë, e pëson keq elbasanlliu

Një 65-vjeçar nga Elbasani e ka pësuar keq, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me Greqinë, edhe pse e ka ditur se ka qenë...

Mediat greke publikojnë FOTO rrëqethëse të autobusit të udhëtarëve të ngarkuar me arkivole të viktimave nga Covid-i

Pamje rrëqethëse janë ato që janë fotografuar nga një qytetar me celularin e tij, ku sipas mediave greke, një autobus i afrohet disa çadrave...

Artan Hoxha ndan përvojën e hidhur me Covid-19: Personi me të cilin isha në spital, vdiq sot!

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha është shfaqur për herë të parë në ekran pasi fitoi betejën e tij me Covid-19, ku si pasojë...

Alarm në Maqedoninë e Veriut / 30 viktima dhe mbi 1 mijë raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bëri me dije se gjatë 24 orëve në vend janë realizuar 2,846 testime, prej të cilëve kanë...

U dërgua për kurim në Turqi / Skënder Gega flet nga spitali: Tamponi më doli negativ, por mushkëritë i kisha copë!

Lajmi i transferimit të Skënder Gegës për në Turqi pas më shumë se dy javësh në një gjendje jo të mirë në kryeqytet, ka...
- Advertisment -

Most Read