15 C
Tirana
16:17 15/04/2021
Etiketimet Emision

Tag: emision

“Do plaste diku…”/ Nga shtrati, Eva Murati zbulon pse nuk u shfaq në ekran javën e shkuar

Ditën e mërkurë të javës së shkuar moderatorja e njohur shqiptare Eva Murati nuk u shfaq në programin sportiv që ajo moderon. Kjo gjë...

“Çfarëdo që të them sot të mos e përdorni për fushatë”, virologu habit në emision ‘live’

Oriela Nebijaj është një nga moderatoret më të dashura dhe më të pëlqyera në ekranin shqiptar. Atë jemi mësuar ta shohim çdo mëngjes në...

Shkëlqeu në televizionin italian, Eva Murati flet me detaje për eksperiencën: Do ngelet e paharrueshme

Eva Murati është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Moderatorja është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan herë pas here momente...

(VIDEO) I mori emisionin, Xhensila Pere thumbon moderatoren shqiptare: Shtatzëni të mbarë!

Në muajin tetor të vitit të shkuar moderatorja Xhesika Muçaj la përgjysmë rrugëtimin e saj në emisionin ‘Dy Botë’, të cilin e prezantonte bashkë...

Pati konflikte me drejtuesit?! Eneda Tarifa zbulon arsyen e largimit të saj nga ‘Portokalli’

Pak ditë më parë prezantuesja e ‘Portokalli’, Eneda Tarifa zbuloi se në sezonin e ri të spektaklit të humorit nuk do të ishte më...

VIDEO/ Shqipe kërkon rikthimin në “Për’puthen”: Nuk e keni idenë çdo shihni

Shqipe Hysenaj është një nga vajzat më të komentuara në showbizizn shqiptar. Ajo spikati për pjesëmarrjen e saj në emisionin “Për’puthen” ku kishte shkuar...

(VIDEO)/ “Ku je ti? Nuk ke ardhur?”, Fationi publikon bisedat me Melisën dhe hedh akuza të rënda

Fation Kuqari, ish konkurrenti i “Për’puthen” u largua nga emisioni ku kishte shkuar për të gjetur një partnere pasi u përfshi në një debat...

Takimi i dashurisë në emision/ Qentë sulmojnë papritur konkurrentët dhe i kapin nga…

“It’s my love” është një nga emisionet e dashurisë që po zhvillohet në Kosovë, ku disa të rinj janë në kërkim të dashurisë dhe...

Video/ Arbana Osmani rikthehet në ekran dhe zbulon si do të duket në natën e parë të emisionit

Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bënë prindër në muajin tetor të vitit të shkuar. Moderatorja ka sjellë në jetë fëmijën...

“Po bëja grimin, njerëzit ikën me vrap”, moderatorja e njohur rrëfen eksperiencën me covid-19

Moderatorja me famë botërore, Ellen DeGeneres u konfirmua pozitive me Covid-19 në muajin dhjetor. Ajo jua bëri me dije lajmin fansave përmes rrjeteve sociale,...
- Advertisment -

Most Read