15 C
Tirana
16:16 15/04/2021
Etiketimet Koronavirusi

Tag: koronavirusi

Koronavirusi në Shqipëri/Ky është bilanci i viktimave dhe infektimeve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima dhe 207 raste të reja të...

Koronavirusi në Shqipëri/Bie në shifra rekord numri i viktimave dhe infektimeve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 4 viktima dhe 125 raste të reja të...

Kosovë/9 të vdekur dhe 571 raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë vdekur 9 persona...

Koronavirusi në Shqipëri/ Bie numri i viktimave, rriten infektimet. Ky është bilanci nga Covidi i 24 orëve të fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 6 viktima dhe 317 raste të reja të...

Brataj: Vaksina kineze efektive ndaj variantit brazilian të Covid-19

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka theksuar se vaksina kineze CoronaVac është efektive kundër variantit brazilian të koronavirusit. Duke iu referuar një studimi, Brataj...

Koronavirusi në Shqipëri/Shënohen 8 të vdekur dhe rriten infektimet në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 8 viktima dhe 256 raste të reja të...

Rakacolli: Grumbullimet e partive politike rrezik për rritjen e numrit të viktimave dhe infektimeve me Covid

Kryetarja e Komitetit të Ekspertëve Mira Rakacolli i bëri thirrje partive politike të ndalojnë grumbullimet. Ajo tha se nga kjo situatë në ditët në...

Ky është numri i personave të vaksinuar në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar numrin e personave që janë vaksinuar në vendin tonë kundër koronavirusit. Manastirliu shpjegon se në 24 orët e fundit...

Koronavirusi në Shqipëri/ Bie në shifra rekord numri i të prekurve me COVID

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 9 viktima dhe 141 raste të reja të...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rriten viktimat, bien infektimet. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 9 viktima dhe 264 raste të reja të...
- Advertisment -

Most Read