12 C
Tirana
19:13 15/04/2021
Etiketimet Ngacmim

Tag: ngacmim

“Më ngacmoi seksualisht”, Fjoralba Ponari tregon për herë të parë se çfarë i ka ndodhur gjatë emisionit

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Ajo prej disa sezonesh është pjesë e ekranit të ‘Top Channel’ dhe ka...

Çudira nga Durrësi / Ngacmoi seksualisht 31-vjeçarin, policia arreston një 19-vjeçar

Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 19-vjeçari, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 31-vjeçar. Sipas bluve të qytetit bregdetar,...

Ngacmoi seksualisht një të mitur, arrestohet 60 vjeçari mostër

Policia e Kavajës ka arrestuar një 60-vjeçar për ngacmim seksual ndaj një të miture. Sipas njoftimit, 60-vjeçari me iniciale A.SH ka rënë në pranga pasi...

“Në emision nuk vesh dot mbathje”/Lei Kraja tregon ngacmimin nga futbollistët shqiptarë: Jam puthur dhe me femra

Moderatorja e sportit Lei Kraja është mjaft e komentuar në rrjete sociale për format trupore si dhe për deklarat e bujshme. Kraja është mjaft...

Ngacmoi seksualisht 4 mbesat e mitura, arrestohet 76-vjeçari shqiptar në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik ku është arrestuar një shqiptar 76-vjeç  i akuzuar për ngacmim seksual ndaj 4 mbesave të tij. Mësohet...

E rëndë në Korçë / Arrestohet babai ‘monstër’, ngacmoi seksualisht të bijën 18-vjeçare

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Maliqi i Korçës, ku një baba ka ngacmuar seksualisht të bijën 18-vjeçare. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin...
- Advertisment -

Most Read