14 C
Tirana
15:37 15/04/2021
Etiketimet Seksual

Tag: seksual

Çudira nga Durrësi / Ngacmoi seksualisht 31-vjeçarin, policia arreston një 19-vjeçar

Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 19-vjeçari, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 31-vjeçar. Sipas bluve të qytetit bregdetar,...

(EMRI-FOTO) Krime seksuale dhe pornografi me fëmijë, ky është 42-vjeçar shqiptar mes më të kërkuarve në Evropë

EUROPOL-i ka publikuar fotot e disa personave, të cilët akuzohet se janë të përfshirë në krime të ndryshme seksuale dhe pornografi me fëmijë dhe...

Ilir Beqaj godet sërish, kërkon që shqiptarët të tregojnë edhe orientimin e tyre seksual

Ish-ministri dhe deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj, nuk heq dorë nga propozimet e tij të çuditshme, teksa këtë herë, duke folur në Komisionin...

VIDEO/ Flet e mitura nga Bulqiza: Ja si 53-vjeçari më ndoqi dhe më ngacmoi me….

Një 53-vjeçar nga fshati Viçisht i Bulqizës akuzohet nga një e mitur për tentativë për përdhunim. 14-vjeçarja ka shpëtuar nga duar e të dyshuarit Bujar...

Akuzohet se ka abuzuar seksualisht me kushërirën e tij/ Shqiptari del para gjykatës italiane: Jam këtu vetëm për…

Policia italiane ka arrestuar një 26-vjeçar pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me kushërirën e tij. Sipas policisë dhe mediave italiane shqiptari ka ngacmuar të...

E tmerrshme në Bulqizë, arrestohet një 53-vjeçar pasi ngacmoi seksualisht një 14-vjeçare

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë herë në qytetin e Bulqizës, ku një burrë akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të...

Përdhunonte që prej moshës 10 vjeçare vajzën e bashkëjetueses, merret vendimi për ‘monstrën’ 39 vjeçar

Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 39 vjeçarin, i cili akuzohet se abuzoi seksualisht me vajzën e bashkëjetueses...

Ngjarja e rëndë në Pogradec / Flet psikologia e 13 vjeçares së përdhunuar: Ja si është gjendja e saj shëndetësore e psikologjike!

Specialistja për Njësinë e Mbrojtjes së Fëmijëve në qytetin e Pogradecit, Etleva Memia, ka folur në një intervistë te “Abc-ja e Mëngjesit” në lidhje...

Abuzoi seksualisht me një vajzë me aftësi të kufizuara, tepelenasi arrestohet teksa tentoi të kalonte kufirin

Shërbimet e Policisë Kufitare Tre Urat në Tepelenë kanë bërë të mundur mesditën e djeshme arrestimin e një 54 vjeçari nga Tepelena, i cili...

E preku në vende intime / Flet 60 vjeçari që akuzohet se abuzoi me të miturën në Golem: E njoh prej kohësh, por…

Një 60 vjeçar nga Tirana ka rënë në pranga nga Policia e Kavajës në Golem, pasi akuzohet të këtë ngacmuar seksualisht në 13-vjeçare. Vajza dhe...
- Advertisment -

Most Read