15 C
Tirana
16:42 15/04/2021
Etiketimet Te infektuar

Tag: te infektuar

Koronavirusi në Shqipëri/ Shënohen 7 viktima, rritet numri i të infektuarve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 7 viktima. Po përgjatë këtyre 24 orëve janë...

Itali/Shifra të larta të infektuarish me Covid, humbin jetën 348 persona

Vijojnë të jenë të larta shifrat e të infektuarve me Covid 19 në Itali. Gjatë 24 orëve të fundit nga 77 993 testime janë...

Covid-19/ SHBA vijon me shifra rekord të numrit të infektuarve

Shtetet e Bashkuara të Amerikës raportuan 247.403 raste të reja me Covid-19 të mërkurën, duke shënuar një rekord të ri të lartë, sipas shifrave...

Koronavirusi në Shqipëri/13 persona humbin jetën, bie numri i të infektuarve në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 13 viktima. Ndërsa 782 të tjerë janë infektuar. Sipas...

Covid-19/ Turqia regjistron shifra rekord të të infektuarve

Turqia regjistroi 31 923 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë. Numri i përgjithshëm e...

Covid-19/ Rritet frikshëm numri i të infektuarve në Greqi

Greqia vijon të përballet me shifra të larta të të infektuarve me Covid-19. Autoritetet shëndetësore njoftuan 2,186 infeksione të reja, të cilat e çuan numrin...

Koronavirusi në Shqipëri/12 viktima dhe 832 raste të reja me të infektuar në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri vijon të marrë jetë njerëzish teksa në 24 orët e fundit janë shënuar 12 viktima. Ndërsa 832 të tjerë janë infektuar. Sipas...

16 viktima / Ja sa të prekur me Covid-19 u regjistruan në Shqipëri në 24 orët e fundit

Numri i viktimave në vendin tonë si pasojë e Koronavirusit vijon të jetë i lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 16...

Covid-19/ Vetëm në rritje kurba e të infektuarve në Kosovë, regjistrohen edhe 14 të vdekur

Duket se Kosova nuk po sheh ulje të numrit të personave të infektuar me Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë vdekur 14...

Covid-19/ Numri i të infektuarve në Gjermani tejkalon një milionë

Numri i infeksioneve me Covid-19 në Gjermani tejkaloi një milionë dhe numri i vdekjeve ditore arriti një rekord prej 426, treguan të premten të...
- Advertisment -

Most Read