Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë. Mësohet se në këtë aksident kanë mbetur të plagosur lehtë dy persona ndërsa janë përfshirë dy makina. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje , po kryhen veprimet. Njoftimi i Policisë: Lezhë Në aksin rrugor Shengjin-Lezhë ,në afërsi të një lokali janë përfshirë në një aksident rrugor…

Gatimi