A ka bërë paqe me Shqipen? Ana përgjigjet pa filtra

61

Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj janë dy ish-konkurrentet më të bujshme të emisionit “Për’puthen”, të cilat përveç përplasjeve me të tjerët në studio s’mund t’i shpëtonin edhe ndonjë përplasjeje me njëra-tjetrën.Pas daljes nga “Për’puthen”, vajzat vazhdojnë të jenë aktive në rrjete sociale dhe mbrëmjen e kaluar, Ana ka zhvilluar një “intervistë” me ndjekësit e saj.

“Nuk e di domethënë, s’kam fjalë. Kur e lexova kam qeshur me lot, thashë “What the fuck?” Nuk jam në luftë me askënd. Nëse dikush është në luftë me mua, besoj e ka problemin me veten, jo me mua. Por jemi në paqe me Shqipen,” ka deklaruar ajo.