Aksident i trefishtë në autostradën Fier-Vlorë

234

Një aksident i trefishtë është regjistruar pak më parë në autostradën Fier-Vlorë.

Mësohet se tre automjete janë përplasur me njera tjetrën teksa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Deri më tani nuk ka raportime për të lënduar apo viktima ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.