Aksident në aksin Levan-Vlorë/ Përplasen 2 automjete, humb jetën 1 person

82

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Levan-Vlorë.

Mësohet se janë përplasur 2 automjete dhe ka humbur jetën 1 person.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/Descript.al/