Aksident në Vlorë/ Automjeti përplaset me motorin, plagosen 2 persona

73

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme tek Uji i Ftohtë në Vlorë.

Mësohet se një automjet është përplasur me një motor dhe për pasojë janë plagosur 2 persona.

Të plagosurit janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa policia po heton lidhur me rrethanat e aksidentit.

/Decript.al/