Aktorja e “Game of Thrones” habit të gjithë teksa shfaqet topless në rrugë

61

Aktorja e “Game of Thrones” ka habitur të gjithë me daljen e saj të fundit publike. 23-vjeçarja, emri i vërtetë i së cilës është Maisie Williams, u shfaq e veshur me të brendshme në pjesën e poshtme, me një palë çizme me takë të lartë, si dhe një pelerinë plastike të tejdukshme që i zbulonte gjoksin, raporton “Daily Mail”.

Aktorja u shfaq e veshur topless teksa mbërriti në sheshin e xhirimeve të dramës “Sex Pistol”. Për të plotësuar look-un, ajo kishte bërë make up të rënduar, me sy të lyer në ngjyrë të zezë.