Aktorja juaj e preferuar e humorit tregon eksperiencën e frikshme në Afrikë

64

Rebel Wilson është tashmë një nga aktoret e preferuara të humorit. Ajo ka arritur brenda pak vitesh, të kryesojë në përzgjedhjet e producentëve për disa projekte mjaft të suksesshme kinematografike. Së fundmi, aktorja australiane ka rrëfyer një eksperiencë të frikshme gjatë një udhëtimi në Afrikën e Jugut.

“Ne ishim në një kamion bagëtish dhe disa burra me armë erdhën me një kamion tjetër. Ata u afruan pranë nesh me armët e mëdha dhe thanë: “Duhet të zbrisni nga kamioni. Ata erdhën dhe thanë: Kamioni juaj është gati. Mund të shkoni. Unë mendoj se ndoshta ata na kanë përdorur për të kontrabanduar gjëra të paligjshme në pjesën e poshtme të kamionit,” është shprehur ajo.

/Descript.al/