8 C
Tirana
03:47 24/01/2021

admin

14 POSTIME0 KOMENTET

Votoni personazhin e vitit 2020

Descritp.al ka hedhur në votim personazhet që patën më shumë ndikim këtë vit që po lëmë pas. Janë 8 emra nga bota e spektaklit,...

Fatjon Malaj/ Konflikti i Nago-Karabak dhe rëndësia e rajonit Tovuz

Qysh prej marrëveshjes së armëpushimit midis Azerbajxhanit dhe Armenisë në vitin 1994, Karabaku ka statusin e një rajoni të okupuar, ky rajon  korrespondon me...

Instagram post emblemed

  View this post on Instagram   E bukura Shqiperi ❤ Beautiful Albania🇦🇱 By #albreeze #albania A post shared by ALBreeze Travel & Tours (@albreeze_travel_tours) on Mar...

I was pretty set on the Hyundai Elantra

If you aren't able to find one of these unique hats in your family's attic or a resale shop japanese sex dolls, you're in...

Readers have a responsibility to be skeptical

While fuel taxes are a lucrative revenue stream by sheer volume realistic sex dolls realistic sex dolls, they affect virtually all prices of goods...

I know he tried it for me at first but now he asks for me to

This puts NobEssence and other companies with similar scope at a strong disadvantage. Add to that the higher costs often associated with using more...

You’re hardly the only person with this kind of concern

Feels soft but firm. All 3 attachments are removable Dimensions: Dong 5.25 inches x 1.3 inches. Vaginal plug 5.25 inches x 1.3 inches. Can...

PJM Interconnection, the mid Atlantic grid that FirstEnergy

The Rotating beaded shaft has 6 levels of speed. The Controls light up and the buttons are also glow in the dark (although I...

These were resolved very quickly after getting out of the

Big majority of Australia's parliament voted to make same sex marriage legal on Dec. 7. Earlier in 2017, Australians voted overwhelmingly for this. If...

I think the numbers are wildly inflated and nobody knows

I have a friend who lost over 200 lbs and his skin was quite loose for a while, and still is to an extent....

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
4760 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2045 POSTIME0 KOMENTET
4233 POSTIME0 KOMENTET
3572 POSTIME0 KOMENTET
3899 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
1519 POSTIME0 KOMENTET
2814 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Mediat turke i japin jehonë këngës që grupi iso-polifonik shqiptar i thuri Erdoganit

Mediat turke i kanë bërë jehonë këngës që grupi iso-polifonik Gjergj Arianiti Mallakaster i kushtoi Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Në një shkrim media turke...

Brdariç rrëfehet për mediat gjermane: Askush nuk na besoi, tani po flet e gjithë Shqipëria për ne

Si trajner, ai po mundohet t’i ngjisë shkallët një e nga një. Pas dorëheqjes nga ekipi i kampionatit rajonal i Erfurtit, Thomas Brdariç u...

VIDEO-Iu vra në 21 janar 2011/vëllai i Hekuran Dedës: Shoqëruesi i Berishës erdhi në 11 të natës me çantat me euro me vete!

Një nga vëllezërit e Hekuran Dedës, i mbetur i vrarë gjatë protestës së 21 janarit, ka tronditur me dëshminë e tij, duke thënë se...

Koronavirusi në Greqi/Rritet numri i viktimave, 24 persona ndërrojnë jetë në 24 orët e fundit

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi, EODY konfirmoi sot 605 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit (COVID-19), nga të cilat...