16 C
Tirana
11:56 26/10/2020

admin

13 POSTIME0 KOMENTET

Fatjon Malaj/ Konflikti i Nago-Karabak dhe rëndësia e rajonit Tovuz

Qysh prej marrëveshjes së armëpushimit midis Azerbajxhanit dhe Armenisë në vitin 1994, Karabaku ka statusin e një rajoni të okupuar, ky rajon  korrespondon me...

Instagram post emblemed

  View this post on Instagram   E bukura Shqiperi ❤ Beautiful Albania🇦🇱 By #albreeze #albania A post shared by ALBreeze Travel & Tours (@albreeze_travel_tours) on Mar...

I was pretty set on the Hyundai Elantra

If you aren't able to find one of these unique hats in your family's attic or a resale shop japanese sex dolls, you're in...

Readers have a responsibility to be skeptical

While fuel taxes are a lucrative revenue stream by sheer volume realistic sex dolls realistic sex dolls, they affect virtually all prices of goods...

I know he tried it for me at first but now he asks for me to

This puts NobEssence and other companies with similar scope at a strong disadvantage. Add to that the higher costs often associated with using more...

You’re hardly the only person with this kind of concern

Feels soft but firm. All 3 attachments are removable Dimensions: Dong 5.25 inches x 1.3 inches. Vaginal plug 5.25 inches x 1.3 inches. Can...

PJM Interconnection, the mid Atlantic grid that FirstEnergy

The Rotating beaded shaft has 6 levels of speed. The Controls light up and the buttons are also glow in the dark (although I...

These were resolved very quickly after getting out of the

Big majority of Australia's parliament voted to make same sex marriage legal on Dec. 7. Earlier in 2017, Australians voted overwhelmingly for this. If...

I think the numbers are wildly inflated and nobody knows

I have a friend who lost over 200 lbs and his skin was quite loose for a while, and still is to an extent....

I feel i am to self concious with my own body to have someone

You know there's a part of you that's just like Tom Hanks in the movie Big. While shopping for Paw Patrol playsets for toddlers,...

TOP AUTHORS

13 POSTIME0 KOMENTET
3508 POSTIME0 KOMENTET
4570 POSTIME0 KOMENTET
1103 POSTIME0 KOMENTET
3239 POSTIME0 KOMENTET
2754 POSTIME0 KOMENTET
3155 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
432 POSTIME0 KOMENTET
1784 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

“Një shtëpi e vogël me qera”, Rozana Radi tregon se nuk jeton ashtu siç e imagjinojnë fansat

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka treguar së fundmi në rrjete sociale një detaj të rëndësishëm nga jeta e saj. Edhe pse për shkak...

Kodi zgjedhor/ Rama nxjerr “dhëmbët”: Do ta votjmë përsëri siç është, nuk vendos Meta

Pak ditë më parë Presidenti Ilir Meta i ktheu Kuvendit ligjin për Kodin e ri Zgjedhor, duke e cilësuar si favorizues për mazhorancën dhe...

Klaudia Pepa merr surprizën romantike për datëlindje

Balerina e njohur feston sot 28 vjetorin. Klaudia, e cila jeton prej vitesh tashmë në Itali, ka zbuluar surprizën e parë të datëlindjes së...

Greva në Ballsh, naftëtarët: Rama të vij të na japi zgjidhje konkrete, nuk dalim që këtu

Në Ballsh protesta e naftëtarve ka hyrë në ditën e 12-të, teksa gjendja e tyre shëndetësore nuk është e mirë. Në mbështetje të tyre, këtë...