8 C
Tirana
04:21 24/01/2021

B

4760 POSTIME0 KOMENTET

Koronavirusi/ Kampi me shqiptarë në Spanjë, pa kushte themelore për t’u mbrojtur nga koronavirusi

Ndërsa Spanja është kthyer tashmë në një nga vendet më të prekura nga koronavirusi, zona e Pasaje Seguro në Cantabria shpreh shqetësimin për një...

Chelsea nuk po ndalet nga koronavirusi, planifikon transferimin e tre lojtarëve

Shumica e skuadrave kanë filluar të marrin masa për shkak të përhapjes së koronavirusit. E siç duket kohën në vetë izolim skuadra angleze po e...

Lufta ndaj koronavirusit/ Rama prezanton planin financiar me 7 pika, ja kush përfiton

Kryeministri Edi Rama shpalosi sot para qytetarëve planin ekonomik për të përballuar situatën e krijuar nga koronavirusi në Shqipëri. Teksa tha subjektet që do të...

Goditja e koronavirusit/Rama: Të ardhurat do të shkojnë në një pikiatë të hatashme

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një komunikim me qytetarët mbrëmjen e sotme. Kryeministri Edi Rama deklaroi se të ardhurat e shtetit duke nisur që...

Koronavirusi/ Rama: Shqiptarë thirrini mendjes, ndryshe s’do ketë kush të na varrosë!

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar nga qytetarët që të respektojnë masat e ashpra të marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ai u ka...

Në Iran çdo 10 minuta vdes një person nga koronavirusi

Pas Italisë dhe Kinës, Irani është vendi i tretë në botë më i prekura nga koronavirusi. Sipas informacioneve, vetëm gjatë 24 orëve të fundit...

Koronavirusi/S’ka takime në burgje, ja si do flasin të dënuarit me familjarët

Prej ditësh asnjë familjar nuk mundet të trokasë në burgje apo paraburgime, për të takuar të afërmit e tyre, të cilët ndodhen prapa hekurave,...

Koronavirusi/Rritet frikshëm numri i viktimave në Itali, 3405 të vdekur. 427 në 24 orët e fundit

Vijon me ritme të larta bilanci i viktimave dhe i të prekurve me koronavirus në Itali.Në konferencën për shtyp të së enjtes kreu i...

Masat për parandalimin e koronavirusit, kryeprokurori nxjerr udhëzimin

Prokuroria e Përgjithshme ka nxjerrë një udhëzim për të gjithë prokuroritë referuar situatës së krijuar nga koronavirusi. Kjo lëvizje ka ardhur pak ditë pas...

Koronavirusi/ SHBA pezullon dërgimin e ushtarëve të rinj në Afganistan

Shtetet e Bashkuara po pezullojnë përkohësisht lëvizjen e ushtarëve të rinj në Afganistan, si një mënyrë për t’i mbrojtur ata nga koronavirusi i ri. “Për...

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
4760 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2045 POSTIME0 KOMENTET
4233 POSTIME0 KOMENTET
3572 POSTIME0 KOMENTET
3899 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
1519 POSTIME0 KOMENTET
2814 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Mediat turke i japin jehonë këngës që grupi iso-polifonik shqiptar i thuri Erdoganit

Mediat turke i kanë bërë jehonë këngës që grupi iso-polifonik Gjergj Arianiti Mallakaster i kushtoi Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Në një shkrim media turke...

Brdariç rrëfehet për mediat gjermane: Askush nuk na besoi, tani po flet e gjithë Shqipëria për ne

Si trajner, ai po mundohet t’i ngjisë shkallët një e nga një. Pas dorëheqjes nga ekipi i kampionatit rajonal i Erfurtit, Thomas Brdariç u...

VIDEO-Iu vra në 21 janar 2011/vëllai i Hekuran Dedës: Shoqëruesi i Berishës erdhi në 11 të natës me çantat me euro me vete!

Një nga vëllezërit e Hekuran Dedës, i mbetur i vrarë gjatë protestës së 21 janarit, ka tronditur me dëshminë e tij, duke thënë se...

Koronavirusi në Greqi/Rritet numri i viktimave, 24 persona ndërrojnë jetë në 24 orët e fundit

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi, EODY konfirmoi sot 605 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit (COVID-19), nga të cilat...