16 C
Tirana
17:03 18/04/2021

B

5958 POSTIME0 KOMENTET

Koronavirusi/ Shkon në 113 numri i viktimave në SHBA

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, COVID-19 vazhdon të përhapet dhe numri i të vdekurve arriti shifrën 113, sipas njoftimeve të sotme ende jozyrtare. Numri...

Koronavirusi/Më shumë se 200 mijë të infektuar në botë, 8006 të vdekur

Numri i të infektuarve nga koronavirusi në botë e ka kaluar pothuajse 200.000, me një total vdekjesh prej 8000 persona. Janë këto të dhënat...

Koronavirusi/ Rama vë në rresht bankat: Të hapen me dy orare! Po të kishte bombardime ç’do bënin?

Në kuadër të masave të marra për të parandaluar koronavirusi, kryeministri Edi Rama është shprehur se bankat duhet të përshtaten me kufizimet që u...

Koronavirusi/ Italia po mendon të presë rrogat e lojtarëve

Në pritje të njoftimit se kur mund të rinisë Serie A, një nga argumentet e shumtë të këtyre orëve është mundësia që klubet të...

Koronavirusi/Vokshi: Rama s’ka marrë asnjë masë. Ka hapur tender urgjent 24 orësh për aparatet respiratore

Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi i pëmend Ramës se nuk ka marrë asnjë masë ndaj situatës së koronavirusit, ndërsa ka hapur tender urgjent 24...

Koronavirusi/ Yuri Kim: Mjekët mishërojnë çdo gjë që bota adhuron te Shqipëria

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ka publikuar një video-mesazh në rrjetet sociale, ku shprehet se mjekët mishërojnë çdo...

Koronavirusi/OKB: Pandemia është e kontrollueshme

Deri më tani janë konfirmuar mbi 200 mijë persona të prekur me koronavirus në të gjithë botën, nga të cilët mbi 8 mijë kanë...

Koronavirusi/Rama komunikon rregullat e forta të lëvizjes për administratën

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se nga nesër, të gjithë punonjësit e ministrive, bashkive e prefekturave, nga sekretarët e përgjithshëm dhe deri tek i...

”Simptoma” më e rrezikshme e koronavirusit

Një studim i ri zbuloi se fëmijët e infektuar me koronavirus kanë simptoma shumë më të buta dhe ndonjëherë nuk i kanë fare, gjë...

Koronavirusi/FIFA anulon Botërorin e Klubeve

Botërori i Klubeve që ishte planifikur për vitin e ardhshëm nuk do të zhvillohet duke bërë kështu që FIFA të heqë dorë nga miliona...

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
5958 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2894 POSTIME0 KOMENTET
5168 POSTIME0 KOMENTET
4367 POSTIME0 KOMENTET
4716 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
2380 POSTIME0 KOMENTET
3814 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read