15 C
Tirana
16:05 15/04/2021

E.D

5127 POSTIME0 KOMENTET

Vazhdon të rritet numri i të vdekurve në Britani, qeveria e Boris Johnson po përballet me kritika

Numri i vdekjeve nga COVID-19 në Mbretërinë e Bashkuar është ndoshta më i lartë se 27.241, duke e bërë atë një nga vendet më...

Zelanda e Re mposhti Covid-19, Mbretëresha Elizabeth telefonon kryeministren për të mësuar se si vepruan

Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, tha të mërkurën se ajo foli me Mbretëreshën Elizabeth II pasi vendi i saj doli nga bllokimi...

SHBA vazhdon të kërkojë llogari nga Kina për koronavirusin

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha të Mërkurën se Shtetet e Bashkuara mbeten të shqetësuar për laboratorët në Kinë dhe bota duhet të...

Koronavirusi bllokoi ekonominë e SHBA në tremujorin e parë

Ekonomia e ShBA-së u tkurr në tremujorin e parë me ritmin e saj të mprehtë që nga Recesioni i Madh, si pasojë e masave...

Kompania gjermane teston në njerëz vaksinën kundër Covid-19

Një kompani gjermane që punon me gjigantin farmaceutik amerikan Pfizer ka filluar të testojë tek njerëzit një vaksine të mundshme kundër Covid-19 që mund...

SHBA/ Më shumë se 1 milion persona të infektuar me koronavirus

Numri i personave të infektuar me koronavirus në Shtetet e Bashkuara ka tejkaluar shifrën 1 milion, është thënë në të dhënat e Universitetit Johns...

Çfarë është korona-pasaporta turistike?

Europianët mund të pajisen së shpejti me një dokument shëndetësor udhëtimi për brenda BE-së, të cilin ministrat e Turizmit të vendeve anëtare e quajtën...

Oriola Marashi shfaqet joshëse në perëndimin e diellit

Modelja, Oriola Marashi ka publikuar fotografi joshëse edhe nga karantina. Në Instagram, ka zgjedhur t’i ndajë me ndjekësit disa imazhe të shkrepura në perëndim të...

Demi Rose çmend fansat, poston fotografi me bikini

Modelja e njohur britanike, Demi Rose, jo rastësisht konsiderohet si një nga modelet më ‘hot’ në botë. Me paraqitjet e saj publike nëpër rrjetet sociale,...

Covid-19/ Rritet sërish numri i të vdekurve dhe të infektuarve në Itali

382 persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Itali, duke e çuar numrin total të të vdekurve...

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
5902 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2855 POSTIME0 KOMENTET
5127 POSTIME0 KOMENTET
4353 POSTIME0 KOMENTET
4708 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
2355 POSTIME0 KOMENTET
3773 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read