24 C
Tirana
15:36 24/09/2020

E

3993 POSTIME0 KOMENTET

Ja momenti i ardhjes së RENEA-s / EMRAT – Këto janë dy të rinjtë që u plagosën nga të shtënat me armë ndaj Policisë...

Adenour Dilaver Konaxhiu 21 vjeç dhe Ledio Saraçi 22 vjeç janë dy të rinjtë që mbetën të plagosur sot nga plumbat që zbrazi mbi...

‘Do të ketë 2 viruse që shkaktojnë vdekjen’ / Ekspertët ngrenë alarmin: Ja vendet që duhet të përgatiten për më të keqen…

Mjekët dhe ekspertët e shëndetit publik po i paralajmërojnë njerëzit në Hemisferën Veriore që të përgatiten për më të keqen në muajt e ardhshëm,...

Ky është ‘Q’, personi që fshihet pas organizatës që beson se Trump po sulmohet nga një kult satanik

Për gati tre vjet, pasuesit e QAnon kanë deshifruar me mijëra të dhëna të fshehta dhe parashikime të postuara në internet nga personi nën...

Ja nofkat e ‘kokave’ të krimit / Artan Hoxha: Shqiptarët kanë filluar të operojnë edhe në Republikën Domenikane!

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha ka folur në një intervistë për 'Fax News' për grupet kriminale shqiptare që operojnë në botë, ndërsa ka...

Ja kush do të vaksinohen të parët / Ministrja Manastirliu zbulon numrin e vaksinave anti-Covid-19 që do të blihen nga qeveria

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ishte sot e ftuar në një intervistë me gazetarin Sokol Balla, ku u shpreh se qeveria shqiptare në fazën...

(FOTO-EMRI) Ky është boshnjaku që hodhi në erë ‘të paprekshmin e Beogradit’, gabimi fatal dhe tatuazhet fundosën 50 vjeçarin

Zbardhet identiteti i të dyshuarit kryesor për vrasjen e “të paprekshmit të Beogradit”, Strahinja Stojanoviç më 13 shtator në mes të kryeqytetit. Sipas mediave serbe,...

I thanë se e motra i vdiq nga Covid-19, shqiptari i bën autopsinë dhe zbulon atë që nuk do donte

Më 9 shtator, Ragip Kajtazi nga fshati Syriganë në Komunën e Istogut, mori lajmin se motra e tij vdiq në Klinikën Intensive të Qendrës...

Presidenti Meta reagon për kërkesat e Ligës Profesioniste, i bën një thirrje të fortë qeverisë

Presidenti Meta ka reaguar sot në lidhje me kërkesat e Ligës Profesioniste të Futbollit, duke i bërë thirrje qeverisë që të rikthejë frymëmarrjen e...

Tenderi i maskave anti-Covid / Nisin hetimet për kompaninë “Frog”, merret në pyetje administratorja shqiptare (EMRI)

Në muajin korrik të këtij viti autoritetet Italiane kanë kërkuar nga polica shqiptare informacione në lidhje me kompaninë “Frog” e cila merrej me tregtimin...

Përgjigja befasuese që merr / Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit e çon çështjen deri në Danimarkë, ‘padit’ Kryeministrin Rama

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka bërë sot publik një kërkesë të sajën nga institucionet e shtetit danez që të hetohen veprimet që çuan...

TOP AUTHORS

12 POSTIME0 KOMENTET
3026 POSTIME0 KOMENTET
3993 POSTIME0 KOMENTET
723 POSTIME0 KOMENTET
2829 POSTIME0 KOMENTET
2439 POSTIME0 KOMENTET
2834 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
138 POSTIME0 KOMENTET
1402 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Ja momenti i ardhjes së RENEA-s / EMRAT – Këto janë dy të rinjtë që u plagosën nga të shtënat me armë ndaj Policisë...

Adenour Dilaver Konaxhiu 21 vjeç dhe Ledio Saraçi 22 vjeç janë dy të rinjtë që mbetën të plagosur sot nga plumbat që zbrazi mbi...

Covid-19/ Në Kosovë nuk regjistrohen viktima, ulet numri i të prekurve

63 raste pozitive janë regjistruar në Kosovë nga 592 teste të kryera. Këtë të enjte autoritet shëndetësore të Kosovës kanë njoftuar se nuk janë regjistruar...

(FOTO) Super joshëse, Kejvina shfaq linjat perfekte trupore

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të komentuara shqiptare. Ajo ka linja perfekte trupore, të cilat i ekspozon së tepërmi dhe për këtë...

VIDEO/ Makina kthehet përmbys, shoferi humb krahun nga aksidenti i rëndë

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Brighton të Sussexit në Angli, ku një mjet është përplasur me tabelat orientuese në rrugë. Shkak i aksidentit...