17 C
Tirana
16:18 26/11/2020

E

5055 POSTIME0 KOMENTET

(VIDEO) Panik brenda qendrës së njohur tregtare / 28-vjeçarja sulmon me thikë klientët, plagosen rëndë dy gra

Dy gra janë sulmuar gjatë pasdites të së martës në një Qendër Tregtare në Lugano të Zvicrës. Dyshimet para janë se dy gratë u sulmuan...

LAJM I FUNDIT / Në gjendje të rëndë shëndetësore nga Covid-i, trajneri Skënder Gega niset me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është nisur me urgjencë ditën e sotme drejt Turqisë për një kurim më të specializuar, pasi prej 10 ditësh...

Rama publikon VIDEON e qytetarit që fitoi betejën me Covid-19 / Apeli: Po jetoj për së dyti, dëgjoni mjekët!

Kryeministri Rama ka publikuar në profilin e tij në ‘Facebook’ një VIDEO të një qytetari, i cili ka fituar betejën e tij me Covid-19. Në...

(VIDEO) Biznesi ku punonte i ndalonte me detyrim mbajtjen e maskës, 70-vjeçari humb jetën nga Covid-i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Miami të Shteteve të Bashkuara, ku një 70-vjeçar ka ndërruar jetë nga Covid-19. Por nuk është ky lajmi...

Çudira nga Durrësi / Ngacmoi seksualisht 31-vjeçarin, policia arreston një 19-vjeçar

Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 19-vjeçari, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 31-vjeçar. Sipas bluve të qytetit bregdetar,...

(EMRI) Abuzoi seksualisht me të miturën 4 vite më parë, arrestohet në Durrës 23-vjeçari korçar

Policia e Durrësit ka ndaluar një 23-vjeçar nga Korça, i shpallur në kërkim dhe i dënuar me burg për veprën penale të “Marrëdhënie seksuale...

‘Edhe gjinekologët kanë sjellë vajzat dhe gratë e tyre’ / Njihuni me 91-vjeçaren shqiptare që ‘ju lë shtatzënë’ (VIDEO)

Halime Krasniqi është një 91-vjeçare nga Drenica e Kosovës, e cila që në moshën 14 vjeç ka nisur “zanatin” e trashëguar nga nëna e...

Taulant Muka na jep një lajm jo të mirë: Ja kur pritet të vijë në Shqipëri vaksina për kurimin e Covid-19…

Shpresat për kurimin e Covid-19 janë bazuar të gjitha mbi zbulimin e vaksinës. Studiuesi Taulant Muka në një intervistë për 'RTV Ora' ka treguar se...

Socialistët nuk i ndahen Bashës / Kërkesë Ruçit: Të ngrihet Komision për raportin e Dick Martyt!

Një komision i posaçëm parlamentar pritet të ngrihet përsa i përket akuzave të mazhorancës mbi rolin e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në...

PD bën denoncimin e fortë: Olta Xhaçka përdori helikopterin e Ministrisë për fushatë në Dibër, të dorëhiqet!

Partia Demokratike, nëpërmjet ish-deputetes Albana Vokshi, i është rikthyer akuzave për ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, të cilën e akuzon se përdor helikopterin për...

TOP AUTHORS

13 POSTIME0 KOMENTET
3920 POSTIME0 KOMENTET
5055 POSTIME0 KOMENTET
1422 POSTIME0 KOMENTET
3615 POSTIME0 KOMENTET
3032 POSTIME0 KOMENTET
3375 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
818 POSTIME0 KOMENTET
2136 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Shqiptarët nuk vënë mend / Ndëshkohen 659 qytetarë për mosmbajtje maske, 11 të tjerë se lëvizën pas orës 22:00

Policia e Shtetit vijon kontrollet për mbajtjen e maskave, ku raportohet se në 24 orët e fundit janë gjobitur për 659 qytetare, të cilët...

Covid-19/ Kryeministri Castex: Pandemia po dobësohet më shumë në Francë se në vendet e tjera evropiane

Kryeministri francez Jean Castex ka deklaruar këtë të enjte se Franca ka bërë një punë të mirë në luftën ndaj valës së dytë të...

Sulmi terrorist në Vjenë/ Austria përforcon mbrojtjen në kisha

Ministri i Brendshëm i Austrisë ka deklaruar këtë të enjte se do të forcojë sigurinë në kisha, që një sulm terrorist i përsëritur të...

(VIDEO) Ja si do zhvillohet mësimi nga 1 dhjetori, klasat që përjashtohen

Një ditë më parë Ministrja e Shëndëtësisë Ogerta Manastirliu, njoftoi se mësimi në shkolla duke nisur nga data 1 dhjetor do zhvillohet i alternuar...