17 C
Tirana
16:05 26/11/2020

E

5054 POSTIME0 KOMENTET

COVID-19 / Flet mjekja e njohur pediatre: Bëni kujdes me fëmijët! Ja simptomat që paraqesin ata më së shumti…

Mjekja pediatre-infeksioniste, Gjeorgjina Kuli shpjegoi për “Abc-ja e Shëndetit” ndikimin që ka Covid tek fëmijët dhe simptomat që ata paraqesin. Kuli tha se moshat shkollore...

Shënohet viktima e dytë brenda pak orësh nga Covid-19 në Elbasan

Ka shkuar në dy numri i viktimave nga Covid-19 në qytetin e Elbasanit vetëm ditën e sotme. Viktima e radhës në këtë qytet është një...

Lleshaj e paralajmëroi dje / Skrapari dhe Poliçani pa shefa policie, të pezulluar edhe 2 efektivë e 1 inspektor zone

Pesë punonjës policie në Qarkun e Beratit kanë ngelur pa punë, pasi akuzohen se nuk kanë zbatuar detyrën për kontrollin e territorit me qëllim...

(VENDIMI) Vrau shokun e ngushtë te ‘Liqeni’ për 45 mijë euro borxh, autori ‘kalbet’ pas hekurave

Gjykata e Tiranës ka marrë sot vendimin për Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e mikut të tij të ngushtë, Haki Baçinozi, vrasje për...

‘Rama ta mbyllë ERTV-në’ / Nano komenton akuzat e Bashës mbi fshehjen e numrit të viktimave nga Covid-i në Shqipëri

Analisti dhe gazetari i njohur, Mustafa Nano e sheh të pavend ndërhyrjen e Prokurorisë në lidhje me deklaratat e kreut të opozitës për fshehje...

‘Mos iu bindni urdhrave të një të marri!’ / Presidenti Meta komenton vendimin e policisë pas gjobës në ditëlindjen e Bes Kallakut

Presidenti i Republikës Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Log” me gazetarin Endri Xhafo, komentoi vendimin e policisë për gjobën e vendosur në ditëlindjen...

Kërcënonte prej 6 muajsh policin dhe familjen e tij, e pëson keq 24-vjeçari kavajas

Një 24-vjeçar me iniciale A.S banues në Gosë të Kavajës, ka përfunduar në prangat e Policisë për shkak se akuzohet se ka kanosur për...

(VIDEO) Alfred Cako lëshon ‘bombën’ për Pëllumb Piperon: Ky ‘specialist midhjesh’ duhet të hetohet për…

Teoricieni i njohur, Alfred Cako ka bërë një deklaratë të fortë këtë herë ndaj mjekut epidemiolog, Pëllumb Pipero, të cilin Cako e ka cilësuar...

(FOTO-EMRI) Ekzekutoi biznesmenin, policin dhe gruan në sy të fëmijëve / EUROPOL në kërkim të shqiptarit ‘të vdekur’

56-vjeçari shqiptar, Aleks Burreli është pjesë e listës e 56 kriminelëve më të kërkuar në Europë, të publikuar nga Europol. Ai kërkohet nga autoritetet e...

Flasin ekspertët e shëndetit publik: Ja si t’i ‘shpëtoni’ anëtarët e familjes nga infektimi me Covid-19!

Rekomandohet që rregullisht të hapim dritaret dhe ajri i freskët patjetër duhet të vijë nga jashtë. Kërkohet nga njerëzit që t’i mbajnë të hapura dritaret...

TOP AUTHORS

13 POSTIME0 KOMENTET
3920 POSTIME0 KOMENTET
5054 POSTIME0 KOMENTET
1422 POSTIME0 KOMENTET
3615 POSTIME0 KOMENTET
3032 POSTIME0 KOMENTET
3375 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
818 POSTIME0 KOMENTET
2136 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Covid-19/ Kryeministri Castex: Pandemia po dobësohet më shumë në Francë se në vendet e tjera evropiane

Kryeministri francez Jean Castex ka deklaruar këtë të enjte se Franca ka bërë një punë të mirë në luftën ndaj valës së dytë të...

Sulmi terrorist në Vjenë/ Austria përforcon mbrojtjen në kisha

Ministri i Brendshëm i Austrisë ka deklaruar këtë të enjte se do të forcojë sigurinë në kisha, që një sulm terrorist i përsëritur të...

(VIDEO) Ja si do zhvillohet mësimi nga 1 dhjetori, klasat që përjashtohen

Një ditë më parë Ministrja e Shëndëtësisë Ogerta Manastirliu, njoftoi se mësimi në shkolla duke nisur nga data 1 dhjetor do zhvillohet i alternuar...

Covid-19 mbërrin në Pallatin Mbretëror të Suedisë, rezultojnë pozitivë Princi Carl Philip dhe Princesha Sofia

Princi i Suedisë Carl Philip dhe gruaja e tij, Princesha Sofia, kanë rezultuar pozitivë për Covid-19 dhe për pasojë janë vetëizoluar. Lajmin e ka bërë...