18 C
Tirana
16:10 03/03/2021

G

4277 POSTIME0 KOMENTET

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme! Ky është parashikimi i horoskopit për sot

Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një tjetri, mos u shqetësoni, çdokush do e ketë momentin e tij. Me rëndësi...

E dhimbshme/ Aksident me vdekje në Pogradec, humb jetën një 32 vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Pogradec. Blutë kanë bërë me dije se rreth orës 00:40, në aksin...

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës vijon në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme. Për pasojë alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do...

Borë dhe ulje temperaturash, zbuloni surprizat e motit në fundjavë

Temperaturat e larta duket se në fundjave do ja lënë vendin freskisë. Tashmë marsi  që shënon stinën e pranverës ka hyrë por pritet që...

Nis kursi i pilotëve ushtarakë të helikopterit, Peleshi: Ngjarje e shënuar për Forcat e Armatosura

Një pjesë e pilotëve të ardhshëm ushtarakë të helikopterëve të Forcës Ajrore shqiptare do të formohen Brenda vendit. Në Bazën Ajrore të Farkës u çel...

Tragjike! 56 vjeçari i jep fund jetës në mënyrë tragjike

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme ku një 56 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë...

Fillon vaksinimi i të moshuarve në Durrës, Rama-Manastirliu: Ja kur nis vaksinimi i mësuesve

Pas mbërritjes së 15,210 dozave të vaksinës antiCOVID gjatë mbrëmjes së djeshme, Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu...

Damian Gjiknuri paralajmëron koalicion me PD pas zgjedhjeve të 25 prillit

Damian Gjiknuri, një figurë e rëndësishme e PS, ditën e djeshme ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me koalicionet e mundshme që mund...

18 anëtarë të FRD-së në Tiranë japin dorëheqjen

Vendimi i Sali Shehut për të bërë koalicion me PD, jo vetëm që detyroi kryetarin e FRD, Bamir Topin të japë dorëheqjen, por duket...

Shpresa tek vaksinat: Rëndim i situatës së pandemisë në Shqipëri

Në kohën kur Shqipëria shënon rritje të numrit të viktimave nga virusi, në Tiranë mbërritën 15. 210 vaksina të BioNTech&Pfizer. Autoritetet theksojnë, se situata...

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
5242 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2391 POSTIME0 KOMENTET
4673 POSTIME0 KOMENTET
3949 POSTIME0 KOMENTET
4277 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
1945 POSTIME0 KOMENTET
3263 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read