18 C
Tirana
15:44 03/03/2021

G

4277 POSTIME0 KOMENTET

Pronarët e bizneseve i qajnë hallin Lulzim Bashës: E mbajmë hapur për të mbledhur borxhet

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, nisi turin e takimeve me qytetarë e biznese në Njësinë Administrative nr.4. Gjatë bisedave me qytetarët e kësaj njësie,...

Policia e Durrësit arreston dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar

Policia e Durrësit ka bërë me dije se janë vënë në pranga dy persona që ishin shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. “Specialistët...

“Duhet t’i jepni më shumë hapësirë dashurisë dhe ndjenjave!” Njihuni me parashikimin e yjeve

Dashi Ka ardhur koha që ju të bëni një zgjedhje pasi edhe yjet janë në anën tuaj. Në dashuri, nëse duhet të sqaroni diçka, bëjeni...

Bota e artit në zi, ndërron jetë artisti i njohur shqiptar

Artisti i njohur shqiptar, Agim Krajka nuk jeton më. Lajmin për ndarjen nga jeta, e ka bërë me dije djali i tij, Ulis Krajka. Agim...

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e masave ajrore veriore-verilindore duke bërë vendi ynë të mbetet në ndikimin e motit të kthjellët në zonat bregdetare...

Ndryshimi i kontratës me S2 Albania, Denaj: Lehtëson barrën financiare dhe buxhetin e 2020

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, paraqiti në Kuvend projektligjin për një ndryshim në kontratën koncesionare të skanimit të kontejnerëve dhe automjeteve të...

Çiftit të pasur në Tiranë i vjedhin 150 mijë euro bizhuteri dhe diamante, detaje nga ngjarje

Përpara se të largohej pak dite me pushime në Serbi, D. S 34 vjeçe, i la çelësin e shtëpisë pastrueses që ajo ta rregullonte...

Denaj në Kuvend: Ndryshimet në buxhet, ruhen parametrat makro-fiskal

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, paraqiti në Kuvend, ndryshimet e bëra në buxhetin e shtetit 2021, ku u shpreh se, ruhen parametrat...

Manastirliu në Kuvend: Sot vijnë 15,210 vaksina të Pfizer, situata po vlerësohet nga Komiteti i Ekspertëve

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi në Kuvend se sot do të mbërrijnë 15,210 doza të vaksinës Pfizer, duke vijiar intensifikimin...

Policia e Vlorës vë në pranga tre persona, ja për çfarë akuzohen

Policia e Vlorës ka vënë në pranga 3 shtetas, të cilët akuzohen për vepra të ndryshime penale. Siç bëhet me dije nga policia, në pranga...

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
5241 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2391 POSTIME0 KOMENTET
4672 POSTIME0 KOMENTET
3948 POSTIME0 KOMENTET
4277 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
1945 POSTIME0 KOMENTET
3260 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read