18 C
Tirana
15:27 03/03/2021

G

4277 POSTIME0 KOMENTET

Tabaku: Buxheti i shtetit të jetë për krizën dhe mjekët, nuk mjaftojnë duartrokitjet

Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku reagoi për situatën e krijuar në vend për shkak të koronavirusit. Përmes një shënimi në “Facebook”, Tabaku i bëri...

Braçe këshillon shqiptarët: Rrini në shtëpi! Kjo është java më e vështirë e mundshme

Zv.kryeministri Erion Braçe paralajmëroi shqiptarët se kjo javë është më e vështira e mundshme, e për këtë arsye, sipas tij, duhet të vijojnë të...

Dhunon fizikisht nusen e djalit në sy të nipërve të mitur, arrestohet 65-vjeçari

Policia e Lezhë ka vënë në pranga një 65-vjeçar i cili ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nusen e djalit. Efektivët kanë arritur të parandalojnë në...

Shkon në 13 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë

Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Arben Vitia, njoftoi se është rritur në 13 numri të prekurve me virusin COVID-19. Sipas tij, katër rastet e reja...

Zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme!

DASHI Dielli do ndikoje më shumë nga të gjithë sot në jetën tuaj në çift kështu që keni për të kaluar momente shume të këndshme...

Rama informon: 20 motra e vëllezër janë të shtruar në spital

Kryeministri Edi Rama ka bërë një përmbledhje të shëndetit të të prekurve me koronavirus. Në në një status në Facebook ka bërë të ditur se...

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të dëborës në zonat malore, por kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta do ketë...

Si do funksionojnë kufizimet në qarkullim, Policia jep oraret e lëvizjes

Policia e Shtetit përmes një njoftimi për mediat të dielën, sqaroi opinionin publik sesi do funksionojë zbatimi i kufizimit të qarkullimit, në kuadër të...

Koronavirusi/ Himni kombëtar ‘pushton’ rrugët e Tiranës (video)

Edhe pse moti i pavaforshëm, kjo nuk i ka penguar aspak shqiptarët të bëjnë gjestin e veçantë në ditët e vështira që Shqipëria po...

Spiropali feston ditëlindjen e izoluar, prezanton për herë të parë djalin e porsalindur

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot ditëlindjen. Ajo ka publikuar në ‘Facebook’ një foto, ku shfaqen dy fëmijët e saj...

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
5241 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2391 POSTIME0 KOMENTET
4672 POSTIME0 KOMENTET
3947 POSTIME0 KOMENTET
4277 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
1945 POSTIME0 KOMENTET
3260 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read