8 C
Tirana
03:13 24/01/2021

L P

371 POSTIME0 KOMENTET

(EMRI) Tentoi të fuste drogë në burg, arrestohet polici në burgun e Peqinit

Ditën e sotme në burgun e Peqinit është arrestuar një efektiv policie, pasi ka tentuar të fusë drogë në ambientet e burgut. Mësohet se polici...

Makina merr flakë në rrugën e Dajtit, shpëton shoferi

Një tjetër makinë ka marrë flak në ecje pasditen e sotme, kësaj here ne rrugën e Dajtit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:25,...

Shpëtim Idrizi hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Heqja e konceptit të minoritetit tradhti

Ditën e sotme në Qafë-Botë është mbajtur një ceremoni përkujtimore për 76-vjetorin e gjenocidit ndaj popullsisë çame. Kryetari i PDIU Shpëtim Idrizi, gjatë fjalës së...

Bardhi komenton vendimin për Tahirin: Padrejtësi, ai tashmë duhet të ishte në burg

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka deklaruar se opozita është gati ti fitojë zgjedhjet. Në një intervistë për emisionin “Kjo javë”, në News24,...

Makina merr flakë duke ecur në tunelin e Krrabës

Një automjet ka marrë flakë në ecje e sipër këtë pasdite në tunelin e Krrabës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 në autostradën...

Probleme me zemrën/ Kryepeshkopi Anastas i nënshtrohet një operacioni

Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë, Anastasi, është shtruar në spital ditën e djeshme për shkak të shqetësimeve kardiake. Lajmin e ka bërë...

Spiropali komenton vendimin e Gjykatës: Ndjej keqardhje të madhe njerëzore për Tahirin

Ministrja për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka shprehur mendimin e sajë në lidhje me vendimin e gjykatës për ta rigjykuar edhe një herë...

Stadiumi i Vlorës me pankarta në mbështetje të Thaçit, vonohet nisja e ndeshjes Flamurtari-Luftëtari

Sfida Flamurtari-Luftëtari në Vlorë, e cila ishte programuar për tu luajtur në orën 17:00 të pasdites ka nisur me 61 minuta vonesë për shkak...

Spahia ironizon qeverinë Rama: Do të hyjë në rekordet Guiness për keqadministrimin e pandemisë

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia ditën e sotme ka kritikuar qeverinë për mënyrën se si po e menaxhon situatën e pandemisë së Covid-19 në...

Uashington/ Cakaj takon Reeker dhe Palmer, ja për çfarë u diskutua

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj gjatë qëndrimit në Uashington ka zhvilluar disa takime të rëndësishme. Cakaj gjatë kësaj të...

TOP AUTHORS

14 POSTIME0 KOMENTET
4760 POSTIME0 KOMENTET
5110 POSTIME0 KOMENTET
2045 POSTIME0 KOMENTET
4233 POSTIME0 KOMENTET
3572 POSTIME0 KOMENTET
3899 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
1519 POSTIME0 KOMENTET
2814 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Mediat turke i japin jehonë këngës që grupi iso-polifonik shqiptar i thuri Erdoganit

Mediat turke i kanë bërë jehonë këngës që grupi iso-polifonik Gjergj Arianiti Mallakaster i kushtoi Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Në një shkrim media turke...

Brdariç rrëfehet për mediat gjermane: Askush nuk na besoi, tani po flet e gjithë Shqipëria për ne

Si trajner, ai po mundohet t’i ngjisë shkallët një e nga një. Pas dorëheqjes nga ekipi i kampionatit rajonal i Erfurtit, Thomas Brdariç u...

VIDEO-Iu vra në 21 janar 2011/vëllai i Hekuran Dedës: Shoqëruesi i Berishës erdhi në 11 të natës me çantat me euro me vete!

Një nga vëllezërit e Hekuran Dedës, i mbetur i vrarë gjatë protestës së 21 janarit, ka tronditur me dëshminë e tij, duke thënë se...

Koronavirusi në Greqi/Rritet numri i viktimave, 24 persona ndërrojnë jetë në 24 orët e fundit

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi, EODY konfirmoi sot 605 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit (COVID-19), nga të cilat...