16 C
Tirana
10:35 30/10/2020

Migena Preka

0 POSTIME0 KOMENTET

TOP AUTHORS

13 POSTIME0 KOMENTET
3577 POSTIME0 KOMENTET
4626 POSTIME0 KOMENTET
1147 POSTIME0 KOMENTET
3300 POSTIME0 KOMENTET
2793 POSTIME0 KOMENTET
3194 POSTIME0 KOMENTET
371 POSTIME0 KOMENTET
475 POSTIME0 KOMENTET
1845 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read

Këngëtari i njohur neglizhon rregullat pas infektimit me Covid-19

Reynmen, këngëtari i njohur turk, u infektua nga Covid-19 përgjatë muajit të kaluar. Pas trajtimeve mjekësore dhe izolimit për dy javë, Reynmen arriti të...

Covid-19 /OBSH planifikon skemën e sigurimit të vaksinave për vendet e varfra

Një skemë e udhëhequr nga Organizata Botërore e Shëndetësisë po krijon një fond kompensimi për njerëzit në kombet e varfra që mund të pësojnë...

Fjolla Morina vazhdon të qëndrojë në arrest shtëpie, por me shumë surpriza nga partneri

Fjolla Morina së fundmi konfirmoi lidhjen e bujshme me biznesmenin Fisnik Syla. Pas arrestimit të këngëtares në doganë, teksa shoqërohej edhe nga biznesmeni, u...

‘Nuk ma hap njeri telefonin, mbrëmë kishte temperaturë’ / Tjetër denoncim i fortë nga ‘Infektivi’, gruaja humb çdo kontakt me burrin

Mungesa e informacionit për pacientët e shtruar në dy spitalet Covid në kryeqytet ka qenë një nga shqetësimet më të shpeshta që është ngritur...