Basha publikon videon: Rama është problemi, ai nuk do të sjellë dot kurrë ndryshim

50

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shprehet me se Ramën 8 vite në qeveri, Shqipëria regjistroi papunësinë më të lartë në histori.

Sipas tij, Rama është problemi dhe ai nuk do të sjellë kurrë ndryshim.

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Per 8 vite me Ramën, Shqipëria regjistroi papunësinë më të lartë në histori. Ai nuk do të sjellë dot kurrë ndryshim. Ai është problemi.

Më 25 Prill – e gjithë Shqipëria voton 9, për punësim, për ndryshim!

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.