Bearti tregon pa filtra vajzën që nuk i pëlqen aspak nga “Për’puthen”

189

Tea dhe Bearti do të japin një intervistë për Olsi Bylykun, e cila pritet të bëjë mjaft bujë. Në një postim me pjesë të vogla të kësaj interviste të realizuar tashmë, janë zbuluar edhe disa detaje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

Në video dëgjohet Tea që thotë se gjyshi i saj e ka pritur mjaft mirë Beartin dhe e ka pëlqyer shumë. Ndërsa ky i fundit, përmend emrin e Sindit si vajzën më pak të pëlqyer në program.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.