Bëni kujdes! Këto 3 shenja të horoskopit vjedhin energjinë dhe pozitivitetin tuaj

148

Këto shenja janë vampirët më energjikë të zodiakut. Bëni kujdes prej tyre pasi ju vjedhin pozitivitetin, shkruan Italia Feed.

Demi

Për disa persona, Demi është mik i shkëlqyer, të gjendet pranë, të ofron mbështetje dhe besnikëri. Sidoqoftë, për disa të tjerë këta njerëz mund të jenë sinonim i problemeve sepse gjithmonë u shkaktojnë atyre situata negative dhe thithin gjithë gëzimin dhe entuziazmin për të ardhmen.

Luani

Mund të jetë e habitshme që Luani është në këtë listë sepse shumicën e kohës janë persona pozitivë, por e vërteta është se disa përfaqësues të kësaj shenje janë vampirë emocionalë. Ata kërkojnë të marrin vëmendjen dhe lavdinë për vete, duke hedhur baltë mbi arritjet dhe sukseset tuaja.

Peshqit

Peshqit janë persona të ndjeshëm, të frymëzuar dhe të talentuar. Ata kanë gjithçka që u nevojitet për të arritur qëllimet e tyre. Sidoqoftë, brenda tyre zgjohet një trend negativ dhe mund të kërkojnë nga të gjithë të veprojnë sipas dëshirave të tyre, gjë që shkakton krizë në marrëdhënie.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.