Capital T ironizon “maninë” e personazheve për ndjekës në rrjete sociale

49

Capital T njihet si një personazh që është mjaft i rezervuar, por në ato pak raste që zgjedh të shprehet, tregohet totalisht pa filtra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Së fundmi reperi ka ironizuar disi kolegët e tij dhe “garën” e tyre për ndjekës në Instagram. “Ju doni 100K ndjekës në Instagram ndërsa unë dua 100K në çantën time. Nuk jemi njësoj,” shkruan Capital T në postimin e tij.

/Descript.al/