13 C
Tirana
09:07 27/09/2020
Kreu Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi, nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Dashi Parashikohet një ditë shumë intensive dhe me ritme që vërtet do ta keni të vështirë t’i përballoni. Një takim i papritur do të bëjë...

Dashuri dhe pasion, shenjat që do të surprizohen ditën e sotme

Dashi Ndiqni sugjerimin e yjeve! Hapni mendjen për ide të reja. Regjistrimi në një kurs, për shembull, mund të funksionojë dhe mund të jetë gjëja...

Horoskopi/E diel, 20 shtator 2020. Ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

Dashi Ju pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

Emocione të bukura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar...

Shenjat që do të surprizohen ditën e sotme: Yjet favorizojnë të rinjtë

Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja do të jetë pozitive. Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur. Demi Në punë,...

Çfarë kanë rezervuar yjet për ju: Hëna është në favorin tuaj

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të...

Lajme të bukura në horizont, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me...

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në...

Horoskopi, 12 shtator 2020/Ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

Dashi Jeni duke jetuar një situatë paradoksale. Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni veten në dashuri. Kujdes...

Horoskopi, zbuloni shenjat që sot duhet të tregojnë kujdes

Dashi Asnjëherë nuk mund të bëni supozime rreth dikujt, se kush është ai, ndërkohë që nuk keni biseduar me të. Nuk mund të gjykoni një...

Çiftet do të kenë një ditë me surpriza, beqarët të bëjnë kujdes! Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Është koha të përjetoni gjëra të reja në jetën. Rutina juaj e përditshme po bëhet paksa e mërzitshme! Nëse aktualisht po përjetoni probleme financiare,...

Zbuloni shenjat që sot do të rrethohen nga dashuria

Dashi Disa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mbushur me shumë zhvillime,...
- Advertisment -

Më të fundit

OBSH bën paralajmërimin e frikshëm: Ja sa milionë njerëz mund të vrasë koronavirusi

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka paralajmëruar nga një rritje masive e numrit të viktimave nga pandemia e Coronës. Në SHBA numri i të infektuarve...

Dokumentet/ Anëtarja e KPK ka falsifikuar vetëdeklarimin e pasurisë? Ja dyshimet për blerjen e shtëpisë dhe 54 mijë eurot

Anëtarja e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit Brunilda Bekteshi (Vata) dyshohet se ka kryer deklarim të rremë mbi pasurinë e saj gjë e cila...

Horoskopi/ E diel 27 shtator 2020, ja çfarë parashikojnë sot yjet për ju

Dashi Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në...

Pas edukatores, infektohen me COVID-19 edhe dy mësues në shkollën 9 vjeçare në Elbasan

Dy mësues të shkollës 9-vjeçare “Ali Agjahu” në qendër të qytetit të Elbasanit, kanë rezultuar pozitiv për COVID-19. Rezulton se një tjetër mësuese e kësaj...