8 C
Tirana
02:53 24/01/2021
Kreu Show-Bizz

Show-Bizz

Nga puthja e parë deri tek propozimi për martesë nga Besniku, Jonida Vokshi rrëfen për herë të parë të pathënat e jetës private

Moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë  në muajin qershor të vitit të shkuar ....

(FOTO) E zhveshur për kopertinën e revistës së njohur, Dua Lipa nuk i le vend imagjinatës

Dua Lipa është një nga artistet më të suksesshme në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare po zhvillon karrierën e saj jashtë vendit dhe që...

Me poza provokuese, Marina Vjollca shfaqet më joshëse se asnjëherë!

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e...

FOTO/ Nora Istrefi nuk kursehet aspak, zbulohet shuma marramendëse që ka shpenzuar për një veshje

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më seksi shqiptare. Ajo është komentuar shpesh për fizikun e saj perfekt, i cili është rezultat i një...

“Për’puthen”/ Shqipe nuk ndalet, ka një tjetër paralajmërim për Andin dhe Tean

Shqipe Hysenaj, një nga ish konkurrentet e formatit televiziv “Për’puthen” mori vëmendje me pjesëmarrjen e saj për të kërkuar partner në emision por edhe...

(FOTO) Nga pushimet luksoze në Dubai/ Kejvina Kthella shfaq fizikun ‘bombë’

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të komentuara shqiptare. Ajo ka linja perfekte trupore, të cilat i ekspozon së tepërmi dhe për këtë...

E lidhur apo jo me Eugent Bushpepën? Beatrix Ramosaj tregon të vërtetën

Beatrix Ramosaj dhe Eugent Bushpepa “pushtuan” mediat online pas publikimit të këngës së re të Trixës. Dyshja shfaqeshin mjaft të afërt në klip, ku...

“I dashuruar kokë e këmbë me Tean”, Andi 1 bën deklaratën e fortë pas ngacmimeve të Andit të ri në “Për’puthen”

Këtë javë në “Për’puthen” kanë hyrë disa konkurrentë të rinj, mes të cilëve edhe Andi nga Kosova i cili shprehu pëlqimin e tij për...

Miley Cyrus “pushton” rrjetin, fotografohet pa të brendshme në rrugë

Miley Cyrus është fotografuar së fundmi nga paparacët teksa bënte disa blerje. Këngëtarja në fakt njihet për veshjet e saj ekstravagante apo pozat provokuese,...

Mozzik reagon rreth lajmeve të shtatzënisë së Loredanës

Mozzik dhe Loredana tashmë janë rikthyer bashkë dhe lajmet për ta nuk kanë fund. Këto ditë në media ka qarkulluar lajmi se Loredana mund...

“Fiksim”, reperi shqiptar përfundon në Instagramin e Ellen Degeneres

Ellen Degeneres është një ndër moderatoret më të pëlqyera ndërkombëtare, e cila tashmë duket se është “fiksuar” me muzikën shqiptare.   View this post on Instagram   A...

E ka kaluar Covid-19 me kohë, Eni Koçi paska ende pasoja prej infektimit

Eni Koçi ka treguar se ka kaluar Covid-19, ndërkohë që pasojat e infektimit i kanë zgjatur më tepër seç e priste. Prej kohësh këngëtarja...
- Advertisment -

Më të fundit

Mediat turke i japin jehonë këngës që grupi iso-polifonik shqiptar i thuri Erdoganit

Mediat turke i kanë bërë jehonë këngës që grupi iso-polifonik Gjergj Arianiti Mallakaster i kushtoi Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Në një shkrim media turke...

Brdariç rrëfehet për mediat gjermane: Askush nuk na besoi, tani po flet e gjithë Shqipëria për ne

Si trajner, ai po mundohet t’i ngjisë shkallët një e nga një. Pas dorëheqjes nga ekipi i kampionatit rajonal i Erfurtit, Thomas Brdariç u...

VIDEO-Iu vra në 21 janar 2011/vëllai i Hekuran Dedës: Shoqëruesi i Berishës erdhi në 11 të natës me çantat me euro me vete!

Një nga vëllezërit e Hekuran Dedës, i mbetur i vrarë gjatë protestës së 21 janarit, ka tronditur me dëshminë e tij, duke thënë se...

Koronavirusi në Greqi/Rritet numri i viktimave, 24 persona ndërrojnë jetë në 24 orët e fundit

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi, EODY konfirmoi sot 605 raste të reja të infeksionit të ri të koronavirusit (COVID-19), nga të cilat...