11 C
Tirana
08:29 19/04/2021
Kreu Moti

Moti

Reshje të dendura shiu? Mos dilni nga shtëpia pa marrë çadrën me vete

Sipas MeteoAlb: Vranësira të shpeshta, të cilat herë pas herë fuqizohen duke sjellë reshje shiu dominojnë në territorin shqiptar deri pas mesditës kur moti...

Reshje shiu në të gjithë vendin? Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta, të cila gjatë paradites pësojnë zhvillim duke sjellë shira të izoluar dhe...

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Kthjellimet dominojne motin në territorin shqiptar deri në mesditë kur vranësirat bëhen të dukshme në zonat malore, kryesisht në Juglindje të vendit....

Rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në vlerat minimale dhe maksimale. Sipas MeteoAlb vendi ynë do të përfshihet nga masa ajrore të qëndrueshme...

Si do të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Masat ajrore të kthjellëta por të ftohta që kanë përfshirë Rajonin e Ballkanit do të diktojnë kushtet e motit edhe në vendin...

A do të ketë reshje shiu? Si do të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-hershme dominojnë në pjesën më të madhe të Shqipërisë. Ndërsa në zonat Lindore dhe Juglindore do ketë...

Mos harroni çadrën! Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb dita nis me vranësira të shpeshta dhe reshje të pakta shiu në pjesën më të madhe të vendit. Por në zonat malore...

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare do të mbizotërojnë në të gjithë vendin tonë. Këto kushte të motit vijojnë deri në orët e pasdites...

Si pritet të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta dominojnë kushtet e motit në territorin shqiptar, ku në zonat veriore do ketë dhe ndonjë...

Sot mos harroni çadrën, parashikimi i motit për këtë të diel

Vendi ynë në orët e para të mëngjesit do të dominohet nga vranësira dhe reshje shiu, ndërsa në zonat malore do të ketë edhe...

Rikthehen reshjet e shiut gjatë natës, si do të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e alternimeve të kthjellimeve dhe vranësirave lehta, KU më të dukshme paraqiten në Veri dhe Lindje....

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në territorin shqiptar. Por  duke ju afruar mesditës dhe kryesisht gjatë pasdites vranësirat shtohen...
- Advertisment -

Më të fundit