17 C
Tirana
16:07 26/11/2020
Kreu Show-Bizz

Show-Bizz

FOTO! Humbi shtatë persona nga tërmeti i vitit të shkuar, Evi Reçi përlot me kujtimin e të afërmve

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare Evi Reçi ka kujtuar një nga momentet më të vështira dhe më të dhimbshme në jetën e saj. Si sot...

Ish banori i ‘Big Brother’ i jep fund beqarisë, partnerja ndan detajet nga propozimi romantik: Më tha vishe pak këtë…

Ish banori i ‘Big Brother’, Erion Zeqiraj prej kohësh po përjeton një lidhje dashurie me volejbollisten Blerta Ligaj. Çifti kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre...

“Hajde rren hajde”, Robert Berisha nxehet keq në rrjete sociale: Ju që bëni këto shkrime…

Robert Berisha është përballur me një situatë aspak të këndshme në rrjete sociale. Këngëtari, të cilin gjithashtu prej disa javësh po e shohim edhe...

FOTO/ Para se t’i japin fund beqarisë, Fjolla Morina surprizohet nga biznesmeni kosovar me dhuratën luksoze

Fjolla Morina po vijon të vuajë dënimin në arrest shtëpie, pasi u kap me dy armë në çantë në pikën kufitare të Morinës disa...

VIDEO/ “Lori është ndryshe nga femrat e tjera”, Mozzik dhe Loredana rikthehen në krahët e njëri tjetrit dhe e pranojnë publikisht

Çifti shumë i përfolur i showbizzit, Loredana dhe Mozzik u ndanë disa kohë më parë. Të dy dukeshin shumë të dashuruar së bashku dhe...

(FOTO) Me balluke dhe flokë të shkurtër, ja si dukej Fifi kur ishte ende e panjohur për publikun

Këngëtarja e njohur shqiptare Filloreta Raçi ka qenë mjaft e komentuar këto kohë për humbjen drastike në peshë. Ajo nuk ka ndarë publikisht shumë...

FOTO/ Më të dashuruar se asnjëherë, dalin pamjet intime të biznesmenit turk me Genta Ismajlin

Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Ajo është mjaft e komentuar për jetën e saj private, pasi vetëm pak kohë...

Olsi Bylyku “bie në kurthin” e së dashurës gjatë emisionit live

Olsi Bylyku ishte i ftuari i sotëm tek “ABC e pasdites”. Moderatori Ermal Peçi kishte përgatitur një lojë për të, në të cilën kishte...

Chrissy Teigen dhe John Legend ndërmarrin nismën e veçantë pasi humbën fëmijën e tretë

John Legend dhe Chrissy Teigen pak kohë më parë humbën fëmijën e tyre. Çifti të cilët do të bëheshin prindër për herë të tretë,...

Këngëtarja e njohur humb foshnjën në muajt e fundit të shtatzënisë

Christina Perri, këngëtarja e njohur e hitit “Jar of hearts” për fat të keq ka humbur fëmijën që priste të sillte në jetë. Ajo...

Rina Lipa uron Duan për nominimet “Grammy” me foton e rrallë

Motra e Dua Lipës, Rina, ka zgjedhur një foto shumë të veçantë për ta uruar për nominimet e saj “Grammy”. Dua Lipa u entuziazmua...

The Weeknd bën akuza të forta kundër “Grammy’s”, reagojnë zyrtarët

Si fillim rikujtojmë faktin që Dua Lipa është nominuar për 6 çmime “Grammy”, e cila është një super arritje për këngëtaren. Tani kalojmë tek...
- Advertisment -

Më të fundit

Covid-19/ Kryeministri Castex: Pandemia po dobësohet më shumë në Francë se në vendet e tjera evropiane

Kryeministri francez Jean Castex ka deklaruar këtë të enjte se Franca ka bërë një punë të mirë në luftën ndaj valës së dytë të...

Sulmi terrorist në Vjenë/ Austria përforcon mbrojtjen në kisha

Ministri i Brendshëm i Austrisë ka deklaruar këtë të enjte se do të forcojë sigurinë në kisha, që një sulm terrorist i përsëritur të...

(VIDEO) Ja si do zhvillohet mësimi nga 1 dhjetori, klasat që përjashtohen

Një ditë më parë Ministrja e Shëndëtësisë Ogerta Manastirliu, njoftoi se mësimi në shkolla duke nisur nga data 1 dhjetor do zhvillohet i alternuar...

Covid-19 mbërrin në Pallatin Mbretëror të Suedisë, rezultojnë pozitivë Princi Carl Philip dhe Princesha Sofia

Princi i Suedisë Carl Philip dhe gruaja e tij, Princesha Sofia, kanë rezultuar pozitivë për Covid-19 dhe për pasojë janë vetëizoluar. Lajmin e ka bërë...