15 C
Tirana
15:57 15/04/2021
Kreu Show-Bizz

Show-Bizz

Test psikologjik/ Zgjidh një qen dhe zbulo më shumë rreth vetes

Numri 1 Kjo zgjedhje tregon se gjithmonë mbroni të dashurit tuaj. Jeni gjithmonë më shumë se gati për të ndihmuar miqtë dhe familjen tuaj. Ata...

Bashkëshortja dhe ish-bashkëshortja e Orlando Bloom, një marrëdhënie si në filma

Bashkëshorti i Katy Perry-t, Oralndo Bloom, ka një djalë 10-vjeçar, Flynn, nga lidhja e tij e mëparshme me modelen Miranda Kerr. Ndonëse shumë çifte...

Jona Spahiu merr surprizën emocionuese nga vjehrra

Jona Spahiu ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “ABC e Pasdites”, në të cilin ka rrëfyer detaje të shumta nga jeta personale...

Nisin xhirimet e “Sex & the city”, nuk do e besoni sa paguhet Sarah Jessica Parker për një episod

Sarah Jessica Parker është protagoniste në ‘Sex and the City’, seriali ikonik që bëri namin në vitet ’90, e tani po rikthehet me 10...

“Po më hanë shpirtin”, Big Basta shpërthen papritur në rrjet

Prej disa kohësh, reperi i njohur Big Basta është shpërngulur në Zelandën e Re së bashku me bashkëshorten, Vesa Lumën dhe djalin e tyre...

E përlotur, Bebe Rexha zbulon lajmi e shumëpritur

Ditën e djeshme, Bebe Rexha zbuloi se kishte gati një surprizë të madhe për fansat e saj. Ajo tha se gjithçka do të zbulohej...

Tayna tregon se agjeron dhe zbulon reagimin e ndjekësve

Reperja e mirënjohur Tayna është një besimtare myslimane, e cila muajin e Ramazanit ka vendosur të agjërojë.Mirëpo, as ajo vetë s’e di pse njerëzit habiten...

Bleona vijon të ndjekë “ëndrrën amerikane”, së shpejti në një film

Bleona po vazhdon me aktrimin e as nuk ka ndërmend t’i ndahet. Me anë të një postimi ku shfaqet e veshur klas, ajo ka...

Dafina feston datëlindjen, Dj Geek organizon një super festë surprizë

Dafina Zeqiri feston sot 32-vjetorin e saj e kush më mirë se njeriu i zemrës mund tq surprizonte ashtu siç vetëm të dashuruarit dinë....

“I propozova vetë për martesë”, gazetarja shqiptare rrëfen detajin e pazbuluar në historinë e saj të dashurisë

Elona Duro ka rrëfyer për “Rudinën” historinë e dashurisë së saj. Elona ka treguar se gjithçka në jetën e saj kishte ardhur shumë spontane,...

“Do merrni mësim”, Noizy paralajmëron diss-in e radhës

Pas “Vaksinës” që bëri namin në rrjet dhe i dogji aq shumë reperëve të tjerë, Noizy u kthye në kryefjalën e mediave pas sherreve...

“Shpëtova nga prangat”, Dj Vicky zbulon incidentin me policinë

Dj Vicky ka rrëfyer një ngjarje të pazakontë që e çoi në pranga. Gjatë intervistës në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, ai iu përgjigj pyetjes...
- Advertisment -

Më të fundit