14 C
Tirana
15:06 15/04/2021
Kreu Show-Bizz

Show-Bizz

(FOTO) Oriola Marashi nuk ndalet, publikon pamjet joshëse nga Roma

Oriola Marashi është një nga femrat më joshëse të showbizzit shqiptar. Ajo ndan herë pas here fotografi provokuese ku shfaq format trupore dhe merr...

A do të rikthehet në ekran?! Rudina Dembacaj tregon planet për sezonin e ri televiziv

Moderatorja dhe aktorja shqiptare Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan shpesh me fansat momente nga jeta e saj e përditshme...

Tea vë në pah linjat trupore, fansat e akuzojnë për ‘photoshop”: Të shohim çdo ditë…

Tea Trifoni është një nga vajzat më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ajo u bë e njohur nga emisioni “Për’puthen”, në të cilin u...

(VIDEO) Dafina Zeqiri feston datëlindjen, surprizohet nga partneri në mënyrën më të veçantë

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një nga artistet më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare. Ajo merr shpesh vëmendjen për shkak të...

(FOTO) Të gjithë sytë nga ajo! Dua Lipa pozon për herë të parë për kopertinën e revistës shqiptare

Dua Lipa është një nga artistet më të suksesshme në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare po zhvillon karrierën e saj jashtë vendit dhe që...

Nga trashëgimia deri tek zëvendësimi si dukë, çfarë do të ndodhë pas vdekjes së Princ Philip?!

Princi Philip kur u martua me princeshën Elizabeth II, mori titullin “Duka i Edinburgut”. Lind pyetja, tani pas vdekjes së tij, kush do të jetë...

“M’ka tha malli”, Arjola Demiri rrëqeth me fjalët nga varri i së ëmës

Arjola Demiri është një nga aktoret shqiptare, e  cila u bë e njohur për publikun me rolin e saj si “Xhbanja”  nga seriali ”O...

Çfarë ndodhi?! Olsi Bylyku njofton mungesën në ekran

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të talentuar dhe më të komentuar shqiptarë. Ai ka fituar simpatinë e publikut ndër vite, ndërsa këtë...

“S’do e ndryshoja dot realitetin”, Rozana Radi hap zemrën dhe përlot me fjalët

Rozana Radi është një personazhet publikë, e cila pëlqehet së tepërmi për karakterin e saj të sinqertë dhe pozitiv. Ajo ka ndarë shpesh mendime...

Dua Lipa “çmend” rrjetin, pa qenë e nevojshme të zbulojë linjat trupore

Sa herë që shfaqet në rrjete sociale, Dua Lipa fiton gjithmonë vëmendjen e fansave. Së fundmi këngëtarja ka ndarë në Instagram disa foto të...

Rezart Veleshnja shënon suksesin e radhës dhe nuk mund të mungonte urimi i Luanës

Rezart Veleshnja është kthyer në një personazh shumë të komentuar. Ai pëlqehet e klikohet shumë në YouTube prej roleve epike që ka në Portokalli.Së...

Angelina Jolie i rikthehet kinematografisë, ky është roli i saj i ri

Angelina Jolie po rikthehet sërish në kinematografi dhe lajm më të bukur se kaq nuk mund të kishte për fansat e saj. Aktorja e...
- Advertisment -

Më të fundit