14 C
Tirana
15:35 15/04/2021
Kreu Show-Bizz

Show-Bizz

Shtëpia e re e Ariana Grande, plot 14 milion $!

Ariana Grande ka vendosur t’i dhurojë vetes një shtëpi të re. Fundja, edhe pse vetëm 26 vjeç, ajo është një këngëtare e suksesshme dhe...

Si shumë prej VIP-ave, edhe Ilda Bejleri ndryshon pamje pas karantinës!

Personazhi i radhës që ka ndryshuar pamje, është pikërisht moderatorja Ilda Bejleri. Nëse vitet e kaluara prisnin ndryshimet që bënin VIP-at për t’u njohur...

Pas tradhëtive të shumta, Khloe Kardashian rikthehet me ish-in?

Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian kanë një marrëdhënie shumë të komplikuar prej vitesh tashmë. Ata janë prindër të një vajze dhe sigurisht, pavarësisht statusit...

Klodiana Shala habit me deklaratën publike: Ish-i im shikonte të tjerat…

Kur përmendim emrin e Klodiana Shalës, na vjen ndër mend një grua e fortë, e suksesshme dhe mjaft e plotësuar. Por, si çdokush, edhe...

Këngëtarja surprizon Rudina Magjistarin me kujtimin e ëmbël të 18 viteve më parë!

Ester Hoxha ishte e ftuara e radhës e Rudina Magjistarit, si një prej këngëtareve më premtuese të dy dekadave më parë, e cila tashmë...

Kylie injoron këshillat e distancimit social, feston deri në orët e para të mëngjesit!

Pas disa muajsh izolim, Kylie Jenner ka vendosur të mos i zbatojë më rreptësisht rregullat e pandemisë. Në Kaliforni, vendin ku ajo jeton, njerëzit...

(FOTO) Si rrallëherë, Adrola Dushi pozon me bikini dhe tregon format perfekte trupore

Modelja e njohur shiptare Adrola Dushi është mjaft e komentuar për fizikun e saj dhe bukurinë natyrale. Ajo poston shpesh foto me djalin e...

Rikthehet Trejsi Sejdini/Missi poston foton e ’nxehtë’ dhe ‘tërbon’ ndjekësit

Ish missi shqiptar, Trejsi Sejdini njihet për fotot provokuese që ndan shpesh në rrjete sociale. 20 vjeçarja ka forma perfekte trupore, të cilat nuk...

Festoi datëlindjen me luks të shfrenuar, Armina Mevlani zbulon dhuratën e çmuar që mori

Blogerja Armina Mevlani festoi pak ditë më parë datëlindjen dhe organizoi një festë të veçantë në kopshtin e shtëpisë së saj. Ajo arredoi vilën...

Covid 19/ Anulohen festivalet ‘Coachella’ dhe ‘Stagecoach’

Festivalet e njohura të muzikës që organizohen në ambiente të jashtme në Kaliforni, ‘Coachella’ dhe ‘Stagecoach’, këtë vit janë anuluar për shkak të pandemisë...

Me foton romantike buzë detit, Sara Hoxha nuk mund të fshehë lumturinë

Ledri Vula dhe blogerja Sara Hoxha janë një nga çiftet më të komentuara të showbizzit shqiptar. Të dy ishin komentuar shpesh ndër vite se...

Me vogëlushin në krahë, Genari na njeh me nipin e Jozefina Topallit (FOTO)

Djali i Jozefina Topallit, Genar Topalli ka postuar një foto të veçantë ditën e sotme. Me vogëlushin në krahë, Genari na ka njohur me...
- Advertisment -

Më të fundit