22 C
Tirana
17:25 28/02/2021
Kreu Kronikë

Kronikë

Vlorë/ Makina përplas për vdekje një 7-vjeçare

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë, ku një automjet ka përplasur për vdekje të miturën me inicialet A.C 7 vjeç. Aksidenti ka ndodhur...

Ekzekutimi i Behar Sofisë/ Dyshimet e prokurorisë pse vrasësi nuk është profesionist dhe lëvizjet e autorit

Vijojnë hetimet lidhur me vrasjen e Behar Sofia, ngjarje e ndodhur një ditë më parë në Tiranë ku 66-vjeçari është u vra me armë...

Kush urdhëroi atentatin? Cukali mohon njohjen me Gjon Menën, policia fshehu arrestimin e vëllezërve

Këtë të premte do të jepet masa e sigurisë për Gjergj Cukalin, i arrestuar si personi i cili porositi vënien e tritolit në makinën...

RENEA, FNSH dhe shumë forca të tjera policie në Lezhë, arrestojnë 30 vjeçarin

Policia e Lezhës ka bërë me dije se ditën e djeshme janë zhvilluar aksione të befasishme në disa ambiente për kapjen e personave në...

Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë, zbulohet shuma që është marrë në arkë

Mëngjesin e kësaj të premte mësohet se është grabitur një nga zyrat e OSHEE në rrugën “Qemal Stafa” në Tiranë. Ngjarja është kuptuar vetëm kur...

Vrasja e Behar Sofias në mes të Tiranës, detaje të reja dalin nga ngjarja e rëndë

Detaje të tjera kanë dalë lidhur me vrasjen që ndodhi mëngjesin e ditës së djeshme në një nga zonat më të populluara, afër Piramidës. Grupi...

“Në lokalin e tij kishte prokurorë e gjyqtarë”/ Artan Hoxha zbulon dhuratën e Behar Sofias: E ke nga pronari…

Kryeqyteti u trondit këtë të enjte nga një atentat tipik mafioz ku mbeti i vrarë Behar Sofia. Ai po ecte në një trotuar në...

Policia aksion në Tiranë, vihen në pranga 6 persona

Policia e Tiranës ka bërë me dije se janë vënë në pranga 6 persona gjatë 24 orëve të fundit. Mes tyre, siç bëjnë me dije...

Shqiptarët e mbetur në Siri/Bledi Çuçi dhe shefi i Antiterrorit në Bejrut: Po përgatisim operacionin për rikthimin e tyre

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka bërë të ditur se ndodhet prej dy ditësh në Bejrut bashkë me shefin e Antiterrorit Geldis Nano për...

Vrasja e Behar Sofisë/Artan Hoxha tregon detajet: U ekzekutua nga vrasës me pagesë. Ka qenë ushtarak, më pas lëvizi drejt…

kazetari Artan Hoxha ka treguar detaje të reja lidhur me vrasjen e ditës së sotme, ku u ekzekutua me silenciator Behar Sofia. Hoxha shpjegon se...

Aksident me vdekje në autostradën Durrës-Tiranë, policia jep detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Durrës-Tiranë, tek mbikalimi i Fllakës. Policia ka njoftuar se një mjet me drejtues E....

Polica shqiptare prangos shtetasin suedez, ja për çfarë akuzohet

Policia e Kukësit ka njoftuar se ka arrestuar një person për veprën penale "Trafikimi i mjeteve motorike". Siç bëhet me dije nga policia, në pranga...
- Advertisment -

Më të fundit