22 C
Tirana
16:25 28/02/2021
Kreu Kronikë

Kronikë

Tragjike, ekskavatori shtyp për vdekje një 35 vjeçar brenda aeroportit të Kukësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku një person mësohet se ka humbur jetën në Kukës. Mediat bëjnë me dije se ngjarja...

U fut në institucionin e policisë për të vjedhur, i riu nga Kurbini nuk i kishte bërë mirë llogaritë

Një 25-vjeçar nga Kurbini është arrestuar pasi ka tentuar të vjedhë në pikën e bllokimit të automjeteve në Laç, Kurbin. I riu i identifikuar me...

Theu masën e sigurisë “Arrest Shtëpie”, përplasi me makinë 65-vjeçarin/ Arrestime në Fier

Dy persona janë arrestuar në Fier të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Policia bën me dije se B. S., 28 vjeç, banues në Zhupan,...

Aksident tek rrethrrotullimi i Shkozës, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme tek rrethrrotullimi i Shkozës. Policia bën me dije se në aksident janë përfshirë në përplasje mjeti motor me...

Kush është 65-vjeçari i vrarë sot në Tiranë, bosi i drogës i përfshirë edhe në 2009 në vrasjen e 4 policëve

Mëngjesin e kësaj të enjte një person i identifikuar si Behar Sofia u vra pak metra larg piramidës në Tiranë. Emri i tij nuk është...

(EMRI) Qëllohet për vdekje me armë me silenciator një person në afërsi të piramidës

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar rreth orë 09:00 të mëngjesit të kësaj të enjte në afërsi të piramidës në Tiranë. Një person i...

Aksident në Fier/ “Benz-i” përplas këmbësorin, i plagosuri dërgohet menjëherë në spital

Një aksident autombolistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fier-Patos, ku një kalimtar është përplasur nga një makinë tip “Benz”. I plagosuri është dërguar...

Atentati me eksploziv në Kamëz/Vihen në pranga tre persona

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Kamëz ku u plagos një person si pasojë e një atentati me eksploziv. Uniformat blu kanë arrestuar...

Zhdukjet e dyshimta në Vlorë dhe në Burrel/Artan Hoxha: Çfarë ka ndodhur me kufomat, nga ngjarjet në Londër tek ato në Shqipëri

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka folur për zhdukjet e ndodhura në Vlorë dhe në Burrel. Ai u ndal konkretisht tek zhdukja e Ermal Ngucajt në...

E trsihtë/ Humb jetën minatori në Bulqizë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë. Siç bëhet me dije nga policia, si pasojë është aksidentuar dhe për pasojë ka...

53 vjeçari arrestohet në Durrës, ishte në kërkim në Itali

Policia e Durrësit ka bërë me dije se është vënë në pranga një person, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për "Trafikim i...

“Kaq ishte dhe për mu”/ Artan Hoxha: Kush e hapi celularin e Xhino Koçës? Kur familja kërkoi kartelën, i nxorën mesazhin

Xhino Koça, 29-vjeçari i cili i dha fund jetës duke u hedhur nga katet e sipërme të spitalit “Shefqet Ndroqi” ku ishte shtruar pasi...
- Advertisment -

Më të fundit