15 C
Tirana
17:00 15/04/2021
Kreu Kronikë

Kronikë

143 kg drogë e kapur në Durrës/Artan Hoxha: Kjo do ishte shuma e çmendur nëse kokaina do hidhej në treg

Gazetari investigativ Artan Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me kokainën e kapur në portin e Durrësit. Ai ka përgëzuar kontrollorët...

VIDEO-U kapën me 143 kg kokainë në Durrës/Arrestohen dy administratorët, hetimet ishin nisur nga SPAK

Policia sekuestroi ditën e sotme 143 kilogram kokainë në portin e Durrësit. Sasia e madhe e kokainës ishte fshehur në tavanin e një kontejneri me banane...

Dhunoi dhe dogji të gjallë bashkëshorten/ Momenti kur zhvendoset makina ku u gjet e vdekur gruaja në Kavajë

Pas krimit makabër që tronditi Kavajën ditën e sotme është zhvendosur makina ku u krye akti horror. Sipas kronologjisë së ngjarjes, mësohet se bashkëshorti Bilbil...

Sekuestrohet kokainë në portin e Durrësit, ja prej nga vinte droga

Në portin e Durrësit është kapur një sasi lënde narkotike prej 200 kg kokainë. Sipas informacioneve të fundit, lënda narkotike është gjetur e fshehur në...

Krimi horror në Kavajë/ Flasin fqinjët e çiftit Shirja: Atë që bëri Bilbili nuk ia fal as Zoti, ata ishin edhe besimtarë

Fqinjët e çiftit Shirja që tronditën Kavajën ditën e sotme kanë rrëfyer se janë shokuar kur kanë mësuar për krimin e dyfishtë. Një prej komshinjve...

(EMRAT) E tmerrshme/ I vuri flakën gruas për xhelozi, 48-vjeçarin në Kavajë e gjejnë të…

Një çift bashkëshortësh janë gjetur të vdekur këtë të shtunë në Kavajë, në rrethana të ndryshme. Sipas policisë, fillimisht është gjetur trupi i djegur dhe...

Policia shemb murin dhe gjen një tjetër depo armësh në Tiranë, ishin në pronën e…

Mëngjesin e kësaj të shtune, në vijimi të operacionit të koduar “Kompleks” policia ka shembur një mur të ish-ndërmarrjes artistike “Migjeni”, në pronësi të...

Miliona lek dhe fletë votimi/ Kreu i LSI në Pukë që u kap me listë me emra votuesish, bën fushatë për Agron Çelën dhe...

Këtë të shtunë policia ka proceduar penalisht drejtuesin e LSI në Pukë, 25-vjeçarin Demir Syla, pasi bashkë një tjetër person të identifikuar si Vasil...

Gjykata pranon kërkesën e prokurorisë, çfarë u vendos për 3 kontrollorët e Albcontrol

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e prokurorisë dhe ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 2 kontrollorët e AlbControl, Armando Fezgën...

(EMRAT) Kreun e LSI në Pukë dhe një tjetër i kapin mat me listë me emra, fletë votimi dhe 5 milion lekë me vete

Një person është arrestuar dhe një tjetër është vënë nën hetim nga ana e Policisë së Pukës, pasi dyshohen se janë të përfshirë në...

Grabitën pikën e karburantit, zgjat pak orë arratia e 2 të rinjve

2 persona janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen se kanë vjedhur me dhunë një pikë karburanti. Në pranga janë vënë F. L., 22 vjeç, banues...

Sherri përfundon në plagosje me thikë, 61-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

Një 47-vjeçar është arrestuar në Berat pasi akuzohet për vrasje me dashje, mbetur në tentative. Policia njofton së T.C, 47 vjeç, banues në Samaticë, Ura...
- Advertisment -

Më të fundit