Covid-19/ Kosova regjistron 279 raste pozitive dhe 4 viktima

53

Kosova ka regjistruar në 24 orët e fundit 279 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 1,751 testime të kryera gjithsej.

Po ashtu, janë shënuar edhe 4 viktima, ndërsa 431 pacientë janë shëruar.

/Descript.al/