Demi Rose çmend fansat, poston fotografi me bikini

254

Modelja e njohur britanike, Demi Rose, jo rastësisht konsiderohet si një nga modelet më ‘hot’ në botë.

Me paraqitjet e saj publike nëpër rrjetet sociale, ajo vazhdimisht merr vëmendjen e miliona ndjekësve të saj si dhe të mediave rozë.

Njësoj ka bërë edhe në paraqitjen e saj të fundit, ku ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore me bikini.

Demi ndiqet në llogarinë e saj në Instagram nga afër 14 milionë ndjekës.

View this post on Instagram

Taking it back

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on