“Do vendos trende”,Rina Balaj tepër entuziaste për projektin e ri

107

Rina Balaj do të publikojë së shpejti këngën e saj të re. Ajo ka njoftuar fansat në Instagram se kënga tashmë është drejt përfundimit dhe data e publikimit do të jetë 16 marsi.

Përveç kësaj, Rina ka lënë modestinë mënjanë, duke shkruajtur: “Kur them diçka e re…dmth diçka që se keni dëgjuar asnjëherë. Pse? Sepse vendos trende, pikë.”

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.