Drejtuesja e misionit të OSBE-ODIHR vizitë në selinë e PS, takon kryeministrin Rama

137

Drejtuesja e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek, është drejtuar në selinë e Partisë Socialiste për të takuar kryeministrin Edi Rama.

Ky vizitë në selinë e PS vjen fill pas takimit të Gacek me liderin e PD-së, Lulzim Basha, ditën e djeshme.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.