Dua Lipa “çmend” rrjetin, pa qenë e nevojshme të zbulojë linjat trupore

93

Sa herë që shfaqet në rrjete sociale, Dua Lipa fiton gjithmonë vëmendjen e fansave. Së fundmi këngëtarja ka ndarë në Instagram disa foto të saj, menjëherë pasi është zgjuar nga gjumi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Edhe pse është pa pikë grimi në fytyrë, Dua duket në formën më të mirë të mundshme. Me këto foto, artistja iu uroi të gjithëve “Mirëmëngjes”, ndërkohë që shfaqej e veshur me në këmishë të gjatë nate nga firma “Versace”.Me fotot ajo rrëmbeu edhe vëmendjen e Donatella Versace, që i ka lënë koment emojin e një zemre dhe një flake zjarri.