Duket çudi, por Orinda ka marrëdhënien më të veçantë me vjehrrën

119

Orinda Huta e ka treguar shpesh sesa e vlerëson vjehrrën e saj dhe sa të afërta janë ato. Por, duke u nisur nga “legjendat urbane” se një nuse nuk mund të shkojë kurrë mirë me vjehrrë, sigurisht shumëkujt kjo marrëdhënie i ka bërë habi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)


Gjithsesi, për të gjithë mosbesuesit, mjafton një koment nga vjehrra ndaj Orindës për të kuptuar se shkojnë realisht mirë. Në një nga fotot e postuara së fundmi nga Orinda, vjehrra i ka komentuar: “Lulja më e bukur e stinës.”

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.