E kritikojnë për veshjet, Sindi nuk i kursen replikat ndaj ndjekësve

129

Të qënit çdo ditë në ekran sigurisht kërkon edhe një kurim të detajuar të pamjes. Pikërisht për këtë gjë është komentuar edhe Sindi së fundmi. Ajo është shfaqur me një fustan në një nga puntatat, ku ndjekësit e kanë kritikuar përse ka veshur diçka fallco, ose më sakt imitim të një brandi të njohur ndërkombëtar.

“Nuk e mbaj veten per vajzen e ish-president Obames apo ndonje Rihanna qe te vishem me fustan miliona lekeshe… edhe po te isha mendoj se me mire ato leke do ti jepja per dicka qe te investoja ne te ardhmen e botes sesa per ti treguar shoqerise qe une vishem me Guçi, Prada, etj,” është përgjigjur Sindi.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.