E rëndë! Gjendet e pajetë një grua në Shkodër

92

Një grua është gjetur e pajetë në lagjen “8 katëshi” në Shkodër.

Bëhet me dije se ajo kishte plagë të shumta me mjete prerëse në trup dhe dyshohet se mund të ketë kryer vetëvrasje.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në banesën e saj dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.